Top Baneris

Kam interjere trimatės meškos galvos?

2017 lapkričio 28 d.
pliustrys 0
Pasidalykite straipsniu

Klaipėdiečių komanda „Pliustrys“, jau žinomi kaip šou kostiumų dizaineriai, pristatė naują interjero detalių kolekciją, atspausdintą pačių susikonstruotais 3D spausdintuvais. Naujoji interjero detalių kolekcija pavadinta „Faux Taxidermy“.

Šviečianti realaus dydžio meškos galva, raganosio biustas, dvigubai didesnė nei realybėje egzistuojanti avino galvos kaukolė bei realaus dydžio liūtas – tai tik dalis interjero detalių, kurias „Pliustrys“ komanda atspausdino 3D spausdintuvais.

Fotografės Cveti Zabiela įamžintoje fotosesijoje pasirodė baltas liūtas, kuris yra Čikagos meno instituto įėjimą saugančio liūto skulptūros skenuotė, atspausdinta visai čia pat – „Pliustrys“ studijoje Klaipėdoje.

Paklausti, kur būtų galima apžiūrėti tokių 3D realaus dydžio spausdinių, dizaineriai atskleidė, kad darbus kol kas pamatyti galima tik internetinėje erdvėje. „Faux Taxidermy“ kolekcija, komandos teigimu, jiems svarbi ne vien kaip dizaino objektai, tačiau ir kaip galimybė parodyti žmonėms, jog technologijos labai sparčiai juda į priekį ir ant sienos kabinti galima identišką 3D trofėjų išsaugant gyvybę.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video