Top Baneris

Kaip suteikti patalpai daugiau erdvės?

2021 lapkričio 11 d.
bright skies dazai virtuves interjeras
Bright Skies™
Pasidalykite straipsniu

Šviesus ir optimistinis „Sadolin“ 2022 metų spalvos „Bright Skies™“ atspalvis yra puikus būdas įpūsti gryno oro į bet kurią patalpą. Mes sukūrėme keturias idėjas, kaip padaryti, kad erdvė atrodytų lengvesnė ir didesnė naudojant papildomas tendencijų paletes – nuo lubų dažymo iki dviejų spalvų sienų…

Bright Skies™“ – „Sadolin“ 2022 metų spalva – šviesi, natūrali mėlyna spalva, jūsų namams suteikianti gryno oro ir atviro dangaus pojūtį. Tai taip pat nepaprastai visapusiška spalva, deranti su keturiomis skirtingomis papildomomis paletėmis, kad bet kuris kambarys akimirksniu taptų šviesus ir erdvus, kad ir koks būtų jo dydis.

Svarbus ne tik atspalvių derinys, bet ir tai, kaip ir kur tuos atspalvius pritaikote. „Bright Skies™“ gali pašviesinti ir paryškinti didelį sienų ar lubų plotą, tačiau gali būti ir efektinga akcentinė spalva, atkreipianti dėmesį į kambario dalis arba atskirianti zoną. Keturios kartu pateikiamos paletės suteikia jums daugybę galimybių derinti spalvas įvairiais būdais.

Pateikiamos keturios paprastos idėjos, kaip pakeisti erdvę naudojant „Sadolin“ 2022 metų spalvą ir jos paletes. Norėdami atrasti daugiau idėjų peržiūrėkite vaizdo įrašą.

1. Pridėkite akcentą nudažydami lubas

Pažvelkite aukštyn ir sukurkite savo dangoraižį, kurio lubos nudažytos „Sadolin“ 2022 metų spalva „Bright Skies™“. Šis gaivinantis atspalvis gali padėti atverti bet kokią erdvę, taip pat maloniai sujungti vidų su lauku. Derinamas su lengvais papildomais tonais arba tiesiog naudojamas atskirai, jis taip pat maksimaliai leis išnaudoti natūralią dienos šviesą. 

Kurios spalvos? 

Bright Skies™
GN.01.89
FN.02.77

2. Derinkite sienas ir spinteles

bright skies interjeras dazai

Suteikite savo virtuvei naują gyvenimą, „Bright Skies™“ perdažydami spintelių duris ir sienas. Šis erdvinis lengvas ir gaivinantis atspalvis ne tik suteikia gaivos pojūtį, bet ir padidina dienos šviesos kiekį, todėl jūsų virtuvė atrodys atviresnė. Nudažius sienas ta pačia spalva, gaunamas vientisas efektas, sujungiantis vaizdą. 

Kurios spalvos? 

Bright Skies™

3. Išbandykite dviejų tonų sienas

virtuve interjeras

Sienas nudažius dviem vienas kitą papildančiais atspalviais erdvė gali labiau traukti akį. Naudojant sodresnį atspalvį apačioje ir šviesesnį toną viršuje galima padidinti aukščio jausmą ir versti žvilgsnį krypti į viršų. Paprastas ir sumanus triukas – jis akimirksniu atvers jūsų erdvę. 

Kurios spalvos? 

S9.03.81
Bright Skies™
S0.10.50

4. Atnaujinkite savo darbo vietą

Dulux Colour Futures Colour of the Year 2022 The Workshop Colours HomeOffice Inspiration Global 36

„Sadolin“ 2022 metų spalva „Bright Skies™“ yra puikus fonas užimtam kasdieniniam gyvenimui. Jis suteiks beribės erdvės jausmą bet kuriame kambaryje. Šviesiai mėlynas tonas gali suteikti aiškumo užimtiems namams, taip pat sukurti ryšį su gamta. Naudojamas aplink langus „Bright Skies™“ taip pat gali padėti padidinti gryno oro pojūtį ir dienos šviesos kiekį. 

Kurios spalvos?

Bright Skies™

 

handshake PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video