Top Baneris

Kaip sutaupyti perkant stambią buitinę techniką?

2022 balandžio 27 d.
Pasidalykite straipsniu

Norint gauti geriausią naujo prietaiso kainą, reikia planuoti, nustatyti laiką, atlikti tyrimus ir derėtis senamadiškai.

Kainų palyginimo įrankis, taip pat nepakenks. Taip pat nežinote, kada pasakyti „ne“ priedams, pvz., paslaugų sutartims ir profesionaliam diegimui. Ir tai tik keletas būdų, kaip sutaupyti pinigų kitam dideliam buitinės technikos pirkiniui.

1. Žinokite, kada geriausia pirkti

Kada geriausias metų laikas pirkti didelius prietaisus? Tai priklauso nuo prietaiso tipo. Šaldytuvai, šaldikliai (įskaitant atskirus šaldiklius) ir skalbimo mašinos yra geros kainos gegužės ir birželio mėnesiais. Orkaitės ir viryklės, indaplovės, vandens šildytuvai ir krosnys dabar yra prieinamos rugsėjį ir spalį. Šalto klimato sąlygomis langų oro kondicionieriai yra itin pigūs sausio ir vasario mėnesiais (jei jų apskritai yra).

Kodėl tokia variacija? Kai atsakymas nėra savaime aiškus, kaip tai yra oro kondicionieriai keturių sezonų klimato sąlygomis, labiausiai tikėtina, kad kalta yra konkretaus modelio metų apyvarta. Mažmenininkai sumažino praėjusių metų prietaisų kainas, kad atsirastų vietos didesniems, geresniems ir blizgesniems šių metų modeliams, kuriuos gali parduoti brangiau.

2. Sukurkite atskirą taupomąją sąskaitą

Lengvos internetinės bankininkystės epochoje nereikia daug pastangų norint sukurti naują taupomąją sąskaitą tam tikriems pirkiniams ar išlaidų kategorijoms.

Daug žmonių banke turi atskirą taupomąją sąskaitą būsto remontui, priežiūrai ir dideliems pirkiniams. Tokioje sąskaitoje gali nustatyti automatinius pasikartojančius indėlius, kad galėtume finansuoti savo didelio pajamingumo taupomąją sąskaitą. Jei ieškote kažko dar įdomesnio, pažiūrėkite į automatizuotą taupymo programą.

3. Apžiūrėkite prietaisų remonto dirbtuvės inventorių

Naudotų prietaisų rinka nėra tokia stipri kaip atnaujintos elektronikos ar naudotų automobilių rinkos, daugiausia dėl to, kad vartotojų skonis prietaisų atžvilgiu nesikeičia taip greitai, kaip automobilių ar elektronikos skonis. Tačiau galima rasti labai nukainuotų, švelniai naudojamų prietaisų.

Geros reputacijos remonto dirbtuvės yra geriausias patikimų prietaisų šaltinis. Tačiau būkite atsargūs su mažesnėmis parduotuvėmis, kuriose reklamuojami per geri pasiūlymai, kad būtų tiesa.

Įvertinkite savo galimybes ir visus didesnius pirkinius pirkite pagal jas. Norint sužinoti daugiau užsukite į muresta.lt

 

Šaltinis: BNS

pastatas

Svarbiausios architektūros, interjero ir paveldo naujienos – nepraleiskite!

[mailpoet_form id="8"]

Pasidalykite straipsniu
PAA
PAA
Komentarai

Rekomenduojami video