Top Baneris

Kaip išsirinkti vonios baldus?

2018 balandžio 4 d.
vonios kambarys
pixabay.com nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Tinkamas baldų pasirinkimas labai svarbus renovuojant ar naujai įsirengiant bet kurį kambarį namuose. Prieškambario baldai turi būti talpūs, virtuvės baldai – funkcionalūs, miegamojo baldai – patogūs. Tuo tarpu vonios kambario baldai turi būti atsparūs drėgmei, lengvai valomi ir patogūs. Tiek internetinės, tiek įprastos parduotuvės šiuo metu siūlo gausų vonios baldų pasirinkimą, todėl išsirinkti gali būti sudėtinga. Internetinės parduotuvės, prekiaujančios vonios baldais, b-a.eu atstovas M. Meliešius pateikia kelis patarimus, padėsiančius tinkamai išsirinkti ir nesunkiai įsigyti vonios kambario baldus.

Išsirinkite tinkamas spinteles

Vonios kambarys paprastai yra itin mažas, todėl tinkamų baldų pasirinkimas gana ribotas. Vienas iš svarbiausių akcentų – vonios spintelės. Prieš jas renkantis reikia labai kruopščiai išsimatuoti vonios kambario erdves ir įvertinti, kiek vietos yra durelėms atidaryti, ar bus patogu naudotis, ar nerizikuojate užsigauti į spintelės kampą. Tai ypač svarbu, jeigu tik atnaujinate vonios kambarį.

Atnaujinant vonios kambarį visa santechnikos įranga jau būna sumontuota, vamzdžiai išvedžioti, todėl esama įranga į naują keičiama pagal poreikį. Dėl to atsiranda suvaržymų renkantis kitus vonios kambario baldus, kadangi reikia derintis prie jau egzistuojančio suplanavimo. Jeigu vonios kambarį įsirengiate iš naujo, galite šiek tek laisviau planuotis erdves, todėl rekomenduojama numatyti tam tikrą vietą, kurioje bus montuojamos vonios spintelės. Internetinės parduotuvės paprastai siūlo daug įvairių sprendimų ir vonios baldų variantų, todėl galima rinktis iš įvairių medžiagų pagamintus ar norima spalva nudažytus baldus. Žaidžiant spintelių spalvomis galima sukurti nenuobodžią vonios kambario atmosferą.

Internetinėje parduotuvėje „b-a.eu“ galima rasti įvairių vonios spintelių, kurių kainos prasideda nuo 50 eurų. Vonios baldų kategorijoje siūloma beveik 800 pozicijų, todėl kiekvienas gali išsirinkti tinkamiausius produktus. Viena iš populiariausių prekių yra spintelė su praustuvu „JIKA Lyra 53“.

pixabay.com nuotr.

Kaip kurti vonios interjerą?

Nesvarbu, ar į vonios kambarį užbėgate kelioms minutės, ar leidžiate valandas burbulinėje vonioje. Baldai turi būti harmoningi, estetiški ir papildyti viso buto interjerą. Norėdami sukurti patogų ir funkcionalų vonios kambario interjerą galite rinktis iš įvairiausių baldų variantų: ant grindų pastatomos spintelės, spintelės su praustuvu, pakabinamos spintelės ir kt. Siekiantiems harmonijos rekomenduojame rinktis vonios kambario baldų komplektus, kuriuose baldai stilistiškai dera tarpusavyje. Žinoma, visko derinti nebūtina, galima pasirinkti akcentus, kurie būtų kontrastingi ir taip sukurti netikėtą efektą.

Nebijokite žaisti spalvomis ir tekstūromis. Jeigu vonios kambarys yra mažas, jį galima padidinti pasirinkus šviesių spalvų baldus. Tuo tarpu dideliame vonios kambaryje galite išbandyti tamsias ir ryškias spalvas. Jos sukuria dramatišką ir kontrastingą interjerą. Praustuvas gali tapti stilingu vonios kambario akcentu. Tačiau nereikėtų aklai vaikytis madų, ir norint ilgai išliekančio ir visuomet stilingo varianto, patartina rinktis klasikinius praustuvus. Be to, kokius praustuvus paprasčiau derinti su kitais vonios kambario baldais.

Įsirengiantiems vonios kambarį gali kilti dvejonių dėl spintelių pasirinkimo. Paprastai jos būna pastatomos ant grindų arba pakabinamos. Pakabinamos spintelės nemažina erdvės, todėl vonios kambarys atrodo didesnis. Be to, jos atrodo tvarkingiau, jomis patogiau naudotis. Tokios spintelės nekliūna plaunant ir valant grindis, todėl ilgiau išlaiko reprezentacinę išvaizdą. Tuo tarpu ant grindų pastatomos spintelės geros tuo, kad jomis galima uždegti vamzdžius, todėl nereikės rūpintis papildoma apdaila ir vonios kambarys iš karto atrodys estetiškai.

pixabay.com nuotr.

Aukšti kokybės standartai

Vonios kambarys pasižymi itin kenksmingomis sąlygomis, todėl baldai turi būti labai geros kokybės ir atsparūs drėgmei. Todėl pirkdami baldus įsitikinkite, ar jie atitinka visus reikalavimus. Vanduo ir besikaupianti drėgmė gali sugadinti tinkamai neapdorotų baldų paviršius. Spintelės gali deformuotis, mediena gali pradėti pūti. Todėl vonios interjeruose vyrauja tokios medžiagos kaip stiklas ar įvairūs metalai. Jeigu baldams gaminti naudojama mediena, ji turi būti lakuota ir tinkamai apdorota, kad taptų atspari drėgmės poveikiui.

Be atsparumo drėgmei ir kokybės, vonios baldams keliamas ir didelio funkcionalumo reikalavimas. Toks poreikis atsiranda dėl itin mažo vonios kambario ploto. Todėl renkantis tinkamiausius baldus visuomet reikėtų įvertinti šiuos paminėtus veiksnius.

pixabay.com nuotr.

 RĖMĖJO TURINYS 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video