Top Baneris

„KAFe 2016“: parametrinės architektūros kūrybinės dirbtuvės

2016 rugpjūčio 24 d.
Pasidalykite straipsniu

Kauno architektūros festivalis „KAFe 2016“, bendradarbiaudamas su Varšuvos technologijos universiteto tarptautine magistro studijų programa ASK (Architecture for Society of Knowledge – Architektūra žinių visuomenei), kviečia dalyvauti tarptautinėse parametrinės architektūros kūrybinėse dirbtuvėse.

Kūrybinėms dirbtuvėms vadovaus Varšuvos technologijos universiteto tarptautinės magistro programos ASK dėstytojai. Intensyvios kūrybinės dirbtuvės vyks spalio 3–7 dienomis, o spalio 7 dieną, penktadienį, kūrybinių dirbtuvių rezultatai bus pristatyti viešai.

Parametrinės architektūros kūrybinių dirbtuvių metu bus sukurtas mažosios architektūros objektas, atsirasiantis Kauno centre, šalia Romuvos kino teatro. Kūrybinių dirbtuvių dalyviai mokysis naudotis parametriniam projektavimui skirta programine įranga bei paruošti objektą gamybai. Dirbtuvių metu bus supažindinama su parametrine architektūra ir skaitmenine gamyba, mokomasi parametrinio projektavimo darbo organizavimo ir produkcijos proceso pagrindų.

Vieta ir laikas: Kaunas, 2016 metų spalio 3 – 7 dienomis

Kūrybinių dirbtuvių vadovai

Agata Pasternak, Ander Gortazar Balerdi, Jacek Markusiewicz, Krystian Kwieciński

Kūrybinių dirbtuvių organizatorius

Kauno Architektūros festivalis KAFe 2016

ASK – Architecture for Society of Knowledge (Architektūra žinių visuomenei)

Kūrybinių dirbtuvių dalyviai

  • Kūrybinėse dirbtuvėse kviečiami dalyvauti visų šalių jauni architektai ir architektūros studentai;
  • Dirbtuvės vyks anglų kalba;
  • Dalyvavimas dirbtuvėse nemokamas;
  • Dalyvių registruojacija vyksta KAFe 2016 tinklapyje, registracija nemokama;
  • Kūrybinių dirbtuvių organizatoriai suteikia dalyviams apgyvendinimą ir matinimą;
  • Kūrybinių dirbtuvių dalyviai turi savo kompiuterį, į kurį galima instaliuoti mokomąsias programų versijas.

DIRBTUVIŲ DALYVIO ANKETA

Apie ASK

ASK (Architecture for Society of Knowledge – Architektūra žinių visuomenei) yra tarptautinė Varšuvos technologijos universitete anglų kalba vykstanti magistro studijų programa, pripažinta Europos Sąjungoje. Sėkmingai baigę studijas studentai gauna architektūros ir urbanistikos mokslų magistro laipsnį.

ASK skirta tiems, kurie nori praplėsti savo praktines žinias apie šiuolaikinę architektūrą ir urbanistiką. Programoje gilinamasi į skaitmenines dizaino priemones, kompiuterinėmis priemonėmis valdomą gamybą, tarpdisciplininį bendradarbiavimą bei tvarios ir protingos architektūros sistemą.

Taip pat nepamirštami ir architektūros pagrindai: kultūros paveldas, istorija ir teorija, erdvės kūrimo socialiniai aspektai bei edukacija praktiškai dirbant su erdve. Baigę ASK programą studentai gauna architektūros ir urbanistikos magistro diplomą (MSc Arch). Programa vykdoma iš dalies nuotoliniu būdu, studentai į universitetą turi atvykti vykstant pagrindinės programos užsiėmimams bei baigiamojo magistro darbo gynimams.

Kuratorė Rūta Barisaitė

+370 676 63560

rbarisaite@gmail.com

 

 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video