Top Baneris

Kačerginėje duris atvėrė viešbutis (1)

2016 rugpjūčio 25 d.
viesbutis Kankorezis Kacergineje
Pasidalykite straipsniu

Kauno rajone, Kačerginės miestelio centre, šalia populiarios dviračių trasos, atidarytas trijų žvaigždučių viešbutis „Kankorėžis“. Neabejojama, kad ši verslininkų iniciatyva prisidės prie Kauno rajono savivaldybės planų sukurti patrauklią kurortinę zoną, kurią sudarytų Kulautuva, Kačerginė ir dalis Zapyškio miestelio.

Kačerginės seniūnijoje gyvena vos keli šimtai gyventojų, tačiau Nemuno slėnyje įsikūręs miestelis traukia turistus įdomia istorija, prieškario medinėmis vilomis, gražiais pušynais ir gaiviu oru. Motociklininkų ir automobilių sporto mėgėjų laukia netoli esanti „Nacionalinio žiedo“ trasa, kurią ėmėsi gaivinti Kauno miesto ir Kauno rajono savivaldybės bei Kūno kultūros ir sporto departamentas.

„Kankorėžio“ savininkas Stanislovas Pranckūnas pasakojo, kad nedidelis viešbutis yra vienas iš šeimos verslų. Šalia jo veikia parduotuvė, į kurią daugiausia užsuka dviratininkai. Viešbutyje įrengti jaukūs ir erdvūs kambariai, yra lauko terasa, pavėsinė, 18 vietų konferencijų ir pobūvių salė.

Nuo viešbučio iki Nemuno prieplaukos – vos keli šimtai žingsnių.

Kačerginėje po truputį gaivinamas ir medinis paveldas. Prieškario metais Lietuvos kariuomenės brigados generolo Prano Vaiciuškos vilą baigia atnaujinti verslininkas Algirdas Pukis, o inžinieriaus Viktoro Reklaičio vilą – Kauno rajono savivaldybė.

Kačerginė iki Antrojo pasaulinio karo buvo unikalus priemiesčio kurortas, kuriame namus statėsi daug garsių to meto visuomenės veikėjų, politikų, menininkų. Čia gyveno ir kūrė Pranas Mašiotas, Vincas Mykolaitis Putinas, Jonas Biliūnas.

Kauno rajono valdžia prieš kurį laiką pranešė apie ketinimus ateityje sujungti Kulautuvą, Kačerginę ir Zapyškį dviračių takais bei lyniniu keltu per Nemuną, tuomet abu upės krantus apimantį regioną paversti kurortu.

Kauno rajono savivaldybės inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai
  • Liuturas

    2022-06-25, 16:06  

    Baisesnį neskoningą monstrą sunku ir įsivaizduoti… Kaimo „biznis”.

Rekomenduojami video