Top Baneris

Ką reikia žinoti renkantis valgomojo baldus?

2022 spalio 24 d.
virtuvinis stalas su kėdėm
Pasidalykite straipsniu

Naujų valgomojo baldų pirkimas savo namams – įdomus metas. Kad jūsų valgomasis būtų atpalaiduojanti ir maloni vieta pavalgyti ir pasilinksminti, turėsite šiek tiek iš anksto planuoti ir atidžiai pasirinkti naujus baldus savo namams. Svarbiausias valgomojo baldas visada bus stalas ir kėdės, rinkitės iš apvalaus ar stačiakampio, besitęsiančio ar fiksuoto dydžio. Jūsų pasirinkto stalo dydis ir forma priklausys nuo to, kokią erdvę turite ir kiek žmonių norėsite reguliariai sėdėti. Idealiu atveju, kai svečiai sėdi, turite turėti galimybę lengvai apeiti stalą, rekomenduojamas trijų pėdų tarpas, tačiau tai gali būti ne visada įmanoma.

Norėdami pabandyti įsivaizduoti savo namuose esančio stalo dydį, pažiūrėkite į jums patinkančio daikto išmatavimus ir popieriniu šablonu arba plačia juostele pažymėkite vietą ant grindų. Visi mūsų svetainėje esantys valgomojo stalai pateikiami tiksliais išmatavimais, kurie padės jums pasirinkti tinkamą stalą. Norėdami vizualizuoti aukštį, naudokite metalinę juostą, ištrauktą iki siūlomo stalo aukščio grindų šablono kampuose. Jei įmanoma, pabandykite rasti objektą  iš savo namų, kurie yra maždaug tokio paties aukščio, ir padėkite juos ten, kur planuojate pastatyti stalą, tada ženkite žingsnį atgal ir pažiūrėkite, kaip tai jaučiasi. Ar galite apeiti jį, ar erdvėje jis atrodo įspūdingai, ar galite rasti didesnį stalą, nei manėte!

Nusprendę, kokio dydžio valgomojo baldams turite vietos, turite apsvarstyti spalvą ir dizainą, nes tamsus sunkus stalas gali užgožti kambarį ir sukurti tūrio iliuziją, net jei turite tam vietos. Jei norite sukurti daugiau šviesos kambaryje ir erdvės pojūtį, rinkitės blyškesnės spalvos medieną ir ką nors mažiau stambaus. Jei jūsų valgomojo zona yra jūsų poilsio erdvėje arba atviro plano virtuvėje/valgomajame, norėsite pasirinkti kažką, kas komplimentų jūsų net kontrastuotų su esamais baldais. Jei norite pasirinkti naujus baldus savo atviro plano poilsio ir valgomojo zonai, rinkitės baldus, kuriuose yra televizoriaus spintelės, lentynos, kavos staliukai ir valgomojo baldai bei indaujos ar vitrinos. Virtuvinis stalas su kėdėm yra svarbiausias valgomojo kambario akcentas, todėl jį reikėtų rinktis apgalvotai.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video