Top Baneris

JUNG Showroom: išmanusis viešbučio kambarys ir išskirtinė svečio patirtis

2021 spalio 21 d.
Jung Vilnius viešbučio kambarys
Įmonės archyvo nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Išmaniųjų pastatų valdymo sistemų srityje naujas tendencijas drąsiai diktuojantis vienas elektros instaliacijos gaminių rinkos lyderių JUNG įrengė pirmąjį Lietuvoje išmanųjį demonstracinį viešbučio kambarį „JUNG Vilnius“.

Šioje erdvėje derinamos išmaniosios pastato valdymo sistemos, estetiškas dizainas ir tvarumo principai, demonstruojama, kaip technologijas įkomponuoti į interjerą. Prognozuojama, kad tokio tipo viešbučio kambarys jau netolimoje ateityje gali būti laikomas standartu.

Maksimaliai atliepia viešbučio svečio poreikius

JUNG kviečia personalizuoti viešbučio svečio patirtį vos tik atvykus į viešbutį: jo laukia bekontaktė automatinė registracija, į kambarį įeinama su virtualiu raktu arba kortele. Virtualus kambario raktas svečiui suteikiamas įsidiegus specialią viešbučio programėlę į savo išmanųjį įrenginį, ja naudojantis galima atsirakinti duris ir valdyti įvairius kambario parametrus.

Įmonės produkto vadybininkas Vaidotas Bijūnas pažymi, kad patogumą padeda užtikrinti išmaniojo viešbučio sistema KNX, kuri pritaikyta patogiam visų sistemų – apšvietimo, šildymo, oro kondicionavimo, vaizdo, garso – reguliavimui. Patogiam funkcijų valdymui kambaryje įdiegti scenarijai („Rytinis“, „Skaitymo“, „Atsipalaidavimo“, „TV“, „Naktinis“), užtikrinantys svečio komfortą viešnagės metu. Sistema yra labai lanksti, o valdymo scenarijai sukuriami individualiai.

Kambario funkcijos patogiai valdomos išmaniaisiais jungikliais, mobiliąja programėle ir išmaniuoju televizoriumi. Televizoriaus pulteliu svečias galės ne tik valdyti šviesas, užuolaidas, keisti klimato parametrus, bet ir užsisakyti maisto ir atlikti kitas funkcijas.

Jung Vilnius viešbučio kambarys

Privalumai viešbučio valdytojui

Išmaniojo viešbučio kambarys patikimai nustato, ar svečias yra kambaryje. V. Bijūnas pabrėžia, kad tai ypač svarbu, kadangi leidžia taupyti energiją: „Kambaryje įrengti elektroniniai korteliniai jungikliai veikia tik su galiojančiomis viešbučio kortelėmis. Taip pat kiekviename kambaryje sumontuoti būvio davikliai. Svečiui išvykus iš kambario, termostatai ir kiti prietaisai automatiškai persijungia į taupesnį režimą, o sistema taip pat informuoja registratūrą apie tai, kad svečio kambaryje nėra ir būtų galima jam netrukdant sutvarkyti kambarį.“

Užtikrinama itin aiški viešbučio svečio ir personalo komunikacija – informuoti, ko svečias pageidauja („netrukdyti“, „sutvarkyti kambarį“), pakanka vos vieno klavišo paspaudimo. Sujungtoje išmaniojo viešbučio sistemoje matomi svečių prašymai ir personalas gali nedelsdamas reaguoti. Visa tai ne tik sukuria unikalią viešbučio svečio patirtį, bet ir išsprendžia iššūkius, kurie anksčiau iš viešbučių valdytojų pareikalaudavo papildomų išteklių.

Svarbų vaidmenį atlieka estetiški interjero dizaino sprendimai – JUNG pagaminti vientiso stiliaus jungikliai, automatikos sistemos instaliacijų elementai. Lankytojus žavi ir plika akimi nepastebimi, į baldus integruoti mini baras ir seifas. Šiuolaikinėmis instaliacijomis ir apgalvotais sprendimais kuriami ypatingi potyriai, skatinantys stabtelėti ir mėgautis komfortu.

Jung Vilnius viešbučio kambarys

Gyvai aplankyti ir pamatyti unikalų demonstracinį viešbučio kambarį galima užsiregistravus:

Registracija vizitui i schowroom

 

handshake PARTNERIO TURINYS

statyba ir architektura

Žurnalas „Statyba ir architektūra“‎‎ 2022 metais minės šimto metų istorijos jubiliejų. Tai ilgiausiai Lietuvoje leidžiamas leidinys apie statybą ir architektūrą, svarbiausių statybos projektų ir architektūros raidos metraštininkas.

Puslapyje sa.lt/100 leisimės į amžių trunkančią Lietuvos statymo istoriją.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video