Top Baneris

Jaukus minimalizmas nedideliame bute

2023 birželio 29 d.
GBShot 07120 1
InterioShot by Gerda Baltrunaitė nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Ko reikia nedideliam būstui, kad jis taptų artima vieta gyventojui? Sumanaus planavimo, darnaus interjero dizaino ir kokybiškų medžiagų bei baldų, kurie drauge kurtų vientisą ir jaukią erdvę. Interjero dizainerei Dovilei Sakevičei pavyko išpildyti šiuolaikiško 43,7 m2 dviejų kambarių buto interjerą, kuriame yra viskas, ko reikia patogiam gyvenimui. Prie šio rezultato kartu prisidėjo ir įmonė „Brandas“, tiekusi išskirtinės kokybės ir funkcionalumo baldus.

UAB „Brandas“ direktorė Renata Yushchyk teigia, kad SofaLovaKedeStalas.lt komanda yra sukaupusi didelę patirtį tiekdama baldus Skandinavijos rinkai, taip pat vykdo specialius užsakymus įvairių funkcijų erdvėms. „Mūsų tiekiami baldai atitinka šių dienų mados tendencijas, o skandinaviškas modernus stilius – vienas populiariausių pasaulyje. Tad nenuostabu, kad skandinavišką modernizmą pamėgo ir lietuviai“, – sako R. Yushchyk.

Žemiškos spalvos ir patogumas mažame bute

Prieš dizainerei pradėjus kurti, bute jau buvo įrengta dalinė apdaila: nudažytos sienos, suklotos ąžuolinės parketlentės, įstatytos durys, suklijuotos plytelės vonios kambaryje, o D. Sakevičės vizija padėjo galutinai išpildyti erdvių visumą ir sukurti šiltą bei šviesią gyvenamąją aplinką. Bute vyrauja rami žemiškų tonų spalvinė gama, kurią papildo kontrastingos juodos detalės bei aksesuarai. Poilsio zonoje – subtilios žalios spalvos patogi trivietė sofa, modernaus rašto kilimas, išskirtinis juodas kavos staliukas rankomis kurtu natūraliu betoniniu juodos spalvos stalviršiu. Plono metalinio profilio kojos sudaro lengvumo įspūdį, bet tvirtai laiko masyvų betono stalviršį. Svarbu paminėti, kad stalviršis impregnuotas ir paruoštas ilgam naudojimui.

Kėdės ir minimalistinio dizaino šviestuvas virš valgomojo stalo atrodo moderniai ir stilingai. Stalas pagamintas iš natūralaus ąžuolo masyvo ir plieno. Pats ekologiška alyva padengtas stalviršis tik 2,5 cm storio su ploninta briauna. Dar buvo papildomai vaškuotas, kad taptų atsparesnis virtuvinės buities iššūkiams. Plieno kojos pagamintos iš tvirto kvadratinio metalo profilio ir dažytos juoda spalva. Kėdės su tekstūriniu audiniu, apvalių formų, o tai suteikia šiam interjerui lengvumo. Mažame miegamajame pavyko suprojektuoti talpią spintą su ta pačia, visame interjere vyraujančia tekstūrine pilkšvai rusva plokšte ir juodomis ilgomis rankenomis. Šalia dvigulės lovos iš šonų stovi dvi nedidelės ąžuolo masyvo funkcionalios ir praktiškos spintelės. Stilingi šviestuvėliai ant spintelių, priderinta patalynė, užuolaidos – visa tai kuria miegamajame jaukią nuotaiką.

Taip pat vienas pagrindinių šio buto pranašumų – atskira, gana erdvi drabužinė koridoriuje. „Kurdama namų viziją, daug dėmesio skiriu daiktų saugojimo vietai, ypač mažuose butuose, tuomet nedidelė erdvė neapkraunama daiktais ir yra vizualiai patraukli bei tvarkinga“, – pažymi dizainerė.

GBShot 07073
Vienas pagrindinių šio buto pranašumų – atskira, gana erdvi drabužinė koridoriuje. InterioShot by Gerda Baltrunaitė nuotr.

Dėmesys visuomenei ir gamybai

Iš plataus SofaLovaKedeStalas.lt asortimento galima įsigyti modernaus dizaino, skandinaviško stiliaus, aukštos kokybės baldus. Stalai, kėdės, lovos, korpuso baldai gaminami iš ąžuolo masyvo, todėl yra itin tvirti ir tvarūs. Gaminiai išsiskiria unikaliu skandinaviško dizaino, geometrinių, aiškių linijų, išskirtinės kokybės ir funkcionalumo deriniu, kuris baldams suteikia išliekamąją vertę. Visi SofaLovaKedeStalas.lt baldai gaminami Ukrainoje, todėl įsigydami juos galite prisidėti prie šalies palaikymo. UAB „Brandas“ yra socialiai atsakinga įmonė, visuomet pelno dalį skirianti įvairioms organizacijoms. Bendrovė padeda ir fiziniams asmenims, kurie kreipiasi pagalbos, dažniausiai jie nudžiuginami naujais baldais.

Pačioje gamyboje didelis dėmesys kreipiamas į baldo konstrukciją. Tvirtumui, stabilumui ir komfortui užtikrinti naudojama fanera, metalas, spyruoklės, medis. Individualiai minkštus baldus užsakantys klientai gali pasirinkti tekstilę iš daugiau nei 400 skirtingų spalvų, tekstūrų ir savybių. „Tiems, kas negali atvykti į vietą, siunčiame pavyzdžius nemokamai. Mūsų siūlomi baldai lengvai surenkami, didelė jų dalis visiškai arba dalinai surinkti gamykloje, todėl taupome brangų kliento laiką“, – pasakoja R. Yushchyk. Tokie užsakymai atliekami labai greitai – jų trukmė nuo 4 iki 6 savaičių. Nenorintys laukti gali išsirinkti jau turimus baldus vietoje, sandėlyje Kaune, juos galima apžiūrėti ir įsigyti iš karto.

Prie kiekvieno baldo sukūrimo prisideda ir kvalifikuota SofaLovaKedeStalas.lt komanda: ji seka naujausias tendencijas, glaudžiai ir aktyviai bendradarbiauja su interjero dizaineriais, lanko tarptautines parodas. 

Baldų salonus ir sandėlį rasite:

Baldų salonas ir sandėlis – Drobės g. 29L, Kaunas

Baldų salonas – Savanorių pr. 176, Vilnius 

www.sofalovakedestalas.lt  

 +370 676 70 609  

SOFALOVAKEDESTALAS.LT
brandas

Interjero dizainerės Dovilės kontaktai:

+370 659 97 643

https://www.dovilesinterjeras.lt/

PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
PAA
PAA
Komentarai

Rekomenduojami video