Top Baneris

Jau galima siūlyti kandidatus Aplinkos ministerijos apdovanojimams

2017 gegužės 31 d.
Pasidalykite straipsniu

Aplinkos ministerija (AM) kviečia siūlyti pretendentus 2017 metų ministerijos apdovanojimams už kūrybinius laimėjimus urbanistikos ir architektūros srityse. Šiais apdovanojimais siekiama skatinti Lietuvos architektų kūrybinę veiklą, įvertinti pasiekimus ir realizuoto architektūros kūrinio reikšmę šalies visuomeniniame kultūriniame gyvenime.

Apdovanojimai skiriami Lietuvos architektams – projektų autoriams ar bendraautorių grupei už 2016 metais realizuotus architektūros kūrinius. Šiame konkurse įsteigti trys apdovanojimai: už pasiekimus negyvenamųjų pastatų ir statinių, gyvenamųjų pastatų ir inovatyvių pastatų kategorijose.

Pagal AM apdovanojimo už kūrybinius laimėjimus urbanistikos ir architektūros srityse skyrimo taisykles pretendentus apdovanojimui gali siūlyti Aplinkos ministerija, savivaldybių vyriausieji architektai, Lietuvos architektų sąjunga, Lietuvos architektų rūmai, taip pat fiziniai ir juridiniai asmenys.

Paraiškos, kuriose būtų įvardyti pretendentai apdovanojimams gauti, pateikiamos pridedant trumpą architektūros kūrinio autoriaus ar bendraautorių biografiją, kūrybinės veiklos įvertinimų ir realizuoto architektūros kūrinio, už kurį siūloma skirti apdovanojimą, aprašymą bei iliustracinę medžiagą. Trumpas kūrinio aprašymas ir iliustracinė medžiaga pateikiama skaitmeninėje laikmenoje 1 m ir 0,70 m dydžio planšetuose (ne daugiau kaip 2 vnt.) komponuojant vertikaliai. Pateiktas paraiškas svarstys aplinkos ministro sudaryta pretendentų vertinimo komisija.

Paraiškas prašome pateikti iki rugsėjo 1 d. Aplinkos ministerijos Statybos ir teritorijų planavimo departamentui (A. Jakšto g. 4, 01105 Vilnius).

AM inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video