Top Baneris

Jau aiški „Vilnius Tech Park“ atidarymo data

2016 spalio 24 d.
„Vilnius Tech Park“ nuotr.
„Vilnius Tech Park“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Vos per metus iš esmės atnaujinus XIX amžiuje statytus Sapiegų ligoninės pastatus ir pritaikius juos moderniems poreikiams, lapkričio 16-ąją Vilniuje duris oficialiai atveria didžiausias startuolių parkas Baltijos ir Skandinavijos šalyse.

Daugiau nei 9000 kv. metrų ploto „Vilnius Tech Park“ erdve dalijasi startuoliai, rizikos kapitalo fondai, akseleratorių biurai, čia veikia bendradarbystės bei konferencijų erdvės. Kiek mažesnis startuolių centras šią vasarą buvo atidarytas Helsinkyje, startuoliams taip pat pritaikytos miesto centre esančios buvusios ligoninės patalpos.

Lapkričio 16-ąją duris visiems planuoja atverti „Vilnius Tech Park“ jau įsikūrusios kompanijos: jos pristatys ir leis išbandyti savo kuriamas technologijas.

Šiuo metu startuoliams ir paslaugas jiems teikiančioms kompanijoms išnuomota jau daugiau nei 70 proc. pastatų, dalis jų jau spėjo įsikelti ir pradėti darbą. „Vilnius Tech Park“ startuoliams siūlo ne tik erdvę darbui, bet ir verslo vystymo partnerysčių paketą, kurį sudaro „Master Class Lietuva“ pagalba ieškant C lygio vadovų, „Devs.LT“ dirbtiniu intelektu grįsta sistema programuotojų paieškai, „Cobalt“ teisinės paslaugos, „Integre“ buhalterijos ir apskaitos tvarkymas bei kiti partnerių pasiūlymai. Parke po vienu stogu taip pat susiburia ne tik įvairus startuoliai, bet ir rizikos kapitalo fondai „Practica Capital“, „IMI.VC“, akseleratoriai „Startup Highway“ ir „Startup.lt“.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video