Top Baneris

Įvyko CONTECH konferencija „Pokyčių valdymas“

2023 spalio 23 d.
ARN 3797 scaled
Pasidalykite straipsniu

2023 m. Spalio 19 d. VILNIUS TECH centriniuose rūmuose, Aula Magna salėje, įvyko CONTECH Lithuania ir „Statyba ir Architektūra“ organizuota konferencija – „Pokyčių Valdymas“.

Konferencijoje dalyvavo 250+ architektų, inžinierių, statybos ir dizaino sektoriaus atstovų ir studentų, kurie siekia pokyčių bei jų įgyvendinimo ne tik savo įmonėse, bet ir visoje statybų industrijoje. Konferencijos metu vertingomis įžvalgomis apie statybos pramonės ateitį, įskaitant dirbtinio intelekto diegimą, didėjančią tvarumo svarbą, BIM integravimą ir kvalifikuotų specialistų, kurie skatintų sektoriaus inovacijas bei augimą, poreikį dalinosi įvairių sričių atstovai savo pranešimuose ir ne tik.

Visos konferencijos metu vyko atvira diskusija, kuomet dalyviai ir patys galėjo papasakoti apie statybos sektoriaus skaudulius bei kokiais, jų manymu, pokyčiais juos būtų galima įveikti. Taip paverčiant juos ne tik pasyviais klausytojais, bet ir savo pačių diskusijų kūrėjais. Tiesioginės apklausos metu išsiaiškinome, kad dauguma šio sektoriaus atstovų, jį mato, kaip: lėtą, klampų, valstybinį, biurokratišką, perdegusį, agresyvų, neskaidrų ir pan.

Tačiau matant greitą technologijų vystymąsi, dirbtinio intelekto transformacijas, entuziastingą ir stiprų vertybinį užtaisą turinčią jaunąją  kartą bei atvirus pokalbius apie patirtis ir egzistuojančias problemas, konferencijos lankytojai, kartu su pranešėjais įžvelgė viltį sėkmingiems pokyčiams industrijoje.

Dar kartą dėkojame visiems pranešėjams, dalyviams ir, žinoma, konferencijos rėmėjams, be kurių konferencija nebūtų įmanoma: VILNIUS TECH – Vilnius Gediminas Technical University, Kaunas University of Technology, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija, Kauno technikos kolegija, COWI, CSD ENGINEERS, JSC Ekobaze, SOFiSTiK AG, Peikko Lietuva, BE LIVE, Dalux, Baltic BIM Management, JSC, Fegda, UAB , Digital After-Life, GRAPHISOFT.

Lauksime Jūsų ir kitais metais Kauno technologijų universitete (KTU), preliminari konferencijos tema: „CONTECH Fusion: Technologijos ir tvarumas“. Dėl ateinančių metų konferencijos rėmimo, pranešimų ir kitų klausimų galite kreiptis jau šiandien contech@sa.lt


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video