Top Baneris

Įtakinga sostinės savivaldybės įmonė turi naują vadovą

2017 birželio 8 d.
<b>Arūnas Remigijus Zabulėnas</b>.<br>M. Drevinsko nuotr.
Arūnas Remigijus Zabulėnas.
M. Drevinsko nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Sostinės savivaldybės įmonės „Vilniaus vystymo kompanija“ valdyba iš daugiau nei 60 pretendentų atrinko naują įmonės vadovą Arūną Remigijų Zabulėną.

„Vilniaus vystymo kompanija prisideda prie svarbių miestui objektų statybos ir jų priežiūros – mokyklų, darželių, ligoninių, baseinų, kitos bendruomenei svarbios infrastruktūros kūrimo. Džiaugiuosi man suteikta galimybe panaudoti savo sukauptą ilgametę profesinę patirtį statybos, projektavimo bei viešųjų pirkimų srityse. Sieksiu taikyti šiuolaikiškus vadybos metodus įmonės valdyme, sutelksiu įmonės komandą teikti aukščiausios kokybės paslaugas miestui ir miestiečiams“, – sako A. R. Zabulėnas.

A. R. Zabulėnas yra baigęs Vilniaus Gedimino technikos universitetą, jam suteiktas technikos mokslų daktaro laipsnis. A. R. Zabulėnas taip pat baigė Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokyklos magistrantūros studijas. Yra dirbęs aplinkos viceministru, vadovavęs statybos ir geologijos bendrovėms, pirkimų vadovu įgyvendinant Pasaulio banko finansuojamą projektą.

Naujasis įmonės vadovas pradės eiti pareigas savivaldybei įstatymų nustatyta tvarka gavus specialiųjų žinybų išvadas.

Nuo 1995 metų veikianti „Vilniaus vystymo kompanija“ priklauso miesto savivaldybei. Bendrovėje dirba 34 darbuotojai. „Vilniaus vystymo kompanija“ teikia savivaldybei reikalingas naujų ir esamų statinių projektavimo, techninės priežiūros, pastatų energetinių auditų valdymo, projektų paraiškų rengimo ir kitas paslaugas.

Ankstesnis kompanijos vadovas Andrius Velutis iš pareigų pasitraukė šių metų balandžio pabaigoje ir kategoriškai neigė įtarimus, kad tai padarė paragintas savivaldybės administracijos. Bet kaip tik tuo pat metu nemalonumų dėl Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos tyrimų turėjo bendrovė „Irdaiva“, su kuria A. Velutis dirbo kaip architektas iki pradėdamas darbus „Vilniaus vystymo kompanijoje“.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video