Top Baneris

Išskirtinė galimybė architektams: ne tik pristatyti projektus, bet ir laimėti darbostogas

2023 kovo 2 d.
SA ArchBook konkursas architektamsTik SA
Pasidalykite straipsniu

Statybų, nekilnojamojo turto ir architektūros portalas SA.lt pristato „SA ArchBook“ – nemokamą portfolio platformą, skirtą architektams pristatyti savo idėjas, vizijas ir sprendimus. Inovatyvioje SA.lt platformoje „SA ArchBook“ siūloma visiškai nemokamai viešinti savo darbus ir jais dalytis, peržiūrėti kolegų darbus, rasti naujus ir nematytus mėgstamų architektų kūrinius. Kartu tai – galimybė parodyti dar neįgyvendintus, bet širdžiai brangius projektus.  

Savo projektus „SA ArchBook“ jau eksponuoja ne vienas architektas. Platformoje galima rasti išskirtinius profesionalų kurtus gyvenamuosius objektus. Pavyzdžiui, namo Žaliakalnyje (Gintautas Natkevičius, Adomas Rimšelis, Asta Grabauskienė, „IN DOT“), namą „Prie jūros“ (Laurynas Žakevičius), „Atsigręžęs į gamtą“ (Povilas Žakauskas, Rūta Kazėnaitė) ir būsto Gudeliuose („OM interjerai“) projektus. 

Platformoje prisistato ir komerciniai objektai. Savo darbą „Business Stadium“ verslo centre rodo „PRIVÉ studija“ ir architektė Medeina Voverė, „BIOK ‎‎laboratorija“ autoriai architektų biuras „G. Natkevičius ir partneriai“, „Amberton SPA“ ‎‎kūrę architektai studija „Arches“ bei galima apžiūrėti Gintauto Natkevičiaus architektų biuro projektuotą naujo koncepto ąžuolo gaminių saloną. 

Nepamiršti ir visuomeniniai objektai. Šiuo metu „SA ArchBook“ galima apžiūrėti Mariaus Morkūno (MB „Kūnas“) projektuotą darželį Vilniuje ir Ambraso architektų biuro kurtą inovacijų centrą „Vizium“ Latvijoje. 

Kodėl verta prisijungti prie „SA ArchBook“ kūrėjų rato? Dalyvaudami „SA ArchBook“ programoje profesionalai gali dalytis savo kūriniais, garsinti įgyvendintus ir sukurtus projektus visiškai nemokamai. Kiekvienas architektų kurtas projektas dalyvaus įvairiuose konkursuose, taip pat gaus įvairių naudų ir viešinimo galimybių. Kiekvienas naujas prisijungęs projektas bus viešinamas specialiame SA.lt socialinių tinkle įraše ir naujienlaiškyje.

Skaitytojų mėgstamiausių projektų rinkimai ir naujiena – konkursas „ArchBook Lyderis 2023

Kiekvieną mėnesį auditorija rinks projektą – „ArchBook: Skaitytojų geriausias“, o apie kiekvieną iš jų bus rengiamas specialus SA.lt straipsnis, specialus SA naujienlaiškis ir socialinių tinklų įrašas.

Be to, visi „SA ArchBook“ paviešinti projektai dalyvaus pavasarį vyksiančiame SA konkurse „ArchBook Lyderis 2023“, kuriame bus renkami geriausi metų platformos architektūriniai projektai. Visų architektų darbai, kurie atsidurs išskirtinėje „SA ArchBook“ platformoje, turės galimybę laimėti prizus. 

Konkurso vizualas

„ArchBook Lyderis 2023“ nugalėtojai bus renkami trijose kategorijose: visuomeniniai, komerciniai, gyvenamieji projektai. 

Kiekvienos kategorijos laimėtojai bus apdovanoti komandos darbostogomis 5-iems asmenims. Komandos galės pailsėti, atsigauti ir įsikvėpti praleisdami tris dienas NERINGA RIVIERA – naujai pastatytoje viloje Juodkrantėje, šalia miško ir Kuršių marių.

Konkurso startas numatomas kovo viduryje, daugiau informacijos – jau greitai. Visi „SA ArchBook“ projektų kūrėjai bus pakviesti į konkurso „ArchBook Lyderis 2023“ apdovanojimus. Apie konkursą daugiau informacijos – pat pat netrukus. 

Kaip prisijungti prie projektų, kurie publikuojami „SA ArchBook“? Tai labai paprasta. Informacijai pateikti atlikite šiuos 3 paprastus žingsnius. Pirmiausia atsisiųskite darbų pateikimo failą, kurį užpildykite ir pateikite reikalingą medžiagą pagal ten esančius aprašymus. Po to užpildytus aplankus reikia įkelti į „Wetransfer“. Galiausiai nuorodą siųskite el. paštu: archbook@sa.lt.

Projektų registracijos forma.

Nieko nelaukite ir tapkite „SA ArchBook“ bendruomenės dalimi! 

‎‎Plačiau apie projektą.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video