Top Baneris

Išskirtinė „AGACAD“ ir IT milžinės „Autodesk“ partnerystė

2018 spalio 22 d.
„AGACAD“
Pasidalykite straipsniu

Įmonė „AGACAD“, kurianti statinio informacinio modeliavimo ir projekto duomenų valdymo technologijas, praneša, kad ji tapo tarptautinės kompanijos „Autodesk Inc“ statybos pramonei skirtų informacinių technologijų vystymo partnere. Toks statusas, kurį turi vos dvi dešimtys įmonių visame pasaulyje, reiškia, kad „AGACAD“ siūlo pažangiausius sprendimus, skirtus architektūros ir statybos pramonei.

„Šis statusas – tai pirmas tokio lygio „AGACAD“ kuriamų BIM produktų naudos pripažinimas pasauliniu mastu. Mūsų kuriami programinės įrangos „Autodesk Revit“ plėtiniai, automatizuodami didžiąją projektuotojų darbo dalį, taupo jų laiką ir pinigus, padeda išvengti streso ir suteikia naujo galingo funkcionalumo specifinėms statybos pramonės įmonėms. Mes tikimės, kad pasaulinio lygio IT kompanijos „Autodesk“ parodytas dėmesys bei naujas partnerystės statusas ne tik turės įtakos mūsų produktų pardavimams, bet ir leis visapusiškai bendradarbiauti su „Autodesk“ analizuojant nuolat besikeičiančius BIM specialistų poreikius”, – sako „AGACAD“ direktorius Donatas Aksomitas.

„Technologijų statybai partneris“ (angl. AEC Industry Partner) – toks statusas garantuoja, kad ši „Autodesk“ atrinkta kompanija yra patikimų technologijų tiekėja, kurios sukurti produktai, papildydami „Autodesk“ BIM ir debesų kompiuterijos platformas, leidžia klientams dirbti žymiai efektyviau, kokybiškiau ir mažesnėmis sąnaudomis. Atrinkdama pramonės partnerius, „Autodesk“ taiko griežtus reikalavimus: partneriai turi nuolatos sekti konkrečios pramonės šakos poreikius, demonstruoti žinias apie tobulinamus produktus ir sėkmingai juos diegti. Pramonės partneriai prisideda prie „Autodesk“ strategijos kurti pokyčius skatinančias technologijas.

„Projektų sudėtingumui didėjant, o projektų komandoms vis dažniau dirbant nuotoliniu būdu, pastatų projektuotojai privalo bendradarbiauti naujais, novatoriškesniais būdais. Pasitelkdami „AGACAD“ kuriamus „Autodesk Revit“ plėtinius, mūsų klientai gali išnaudoti BIM kaip inžinerijos ir bendradarbiavimo platformą, o ne vien tik kaip modeliavimo ir dokumentacijos ruošimo įrankį“, – sako Michaelis Gustafsonas, „Autodesk“ Strategijos statybos pramonei vadovas.

agacad autodesk 2

Pirmasis BIM sprendimas, kurį kompanija „Autodesk“ pristato kaip technologijų statybai partnerio produktą – „AGACAD“ sukurtas gelžbetonio elementų kūrimo komplektas „Precast Concrete“. Tai detaliam gelžbetoninių sienų, grindų ir kolonų modeliavimui skirtas įrankių rinkinys, padedantis programinės įrangos „Autodesk Revit“ naudotojams lengvai kurti surenkamas gelžbetonio konstrukcijas.

„Partnerystė su „AGACAD“ mums yra ypač svarbi, nes tokie partneriai padeda mūsų klientams teikti naudingesnes BIM paslaugas. Be to, žinome, kad gelžbetonio konstrukcijų detalizavimas ir gamyba turi būti pritaikoma pagal konkretaus gelžbetonio gamintojo reikalavimus. „AGACAD“ tiekiami produktai gelžbetonio gamintojams suteikia reikiamą projektavimo automatizavimą ir pritaikymą gamybai, o tai mūsų klientams padeda greičiau plėtoti verslą“, – teigia „Autodesk“ atstovas M. Gustafsonas.

„AGACAD“ vadovas D. Aksomitas prognozuoja, kad kitas įmonės produktas, kurį kompanija „Autodesk“ pristatys su partnerio statusu, bus universali medinio karkaso pastatų modeliavimo programinė įranga „Wood Framing“. Šis BIM sprendimas automatizuoja visą medinio karkaso elementų projektavimo ir gamybos procesą.

Plėtinyje integruota konstrukcijų analizė, kiekių įvertinimas, dokumentacijos ir darbo brėžinių paruošimas bei duomenų išsiuntimas į gamybos liniją taip išplečia programinės įrangos „Autodesk Revit“ funkcionalumą, kad naudojant ją kartu su „AGACAD Wood Framing“ plėtiniu, komplekto teikiamos galimybės ženkliai pranoksta kitus rinkoje esančius analogiškos paskirties produktus.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video