Top Baneris

Išplėstos „Paroc“ CAD brėžinių katalogo paieškos galimybės

2018 spalio 8 d.
„Paroc“ CAD
Pasidalykite straipsniu

Izoliacinių sprendimų kompanija „Paroc“ atnaujino šiltinimo sprendimų bei šiltinamų konstrukcijų mazgų CAD brėžinių elektroninio katalogo paieškos įrankius.

Konstruktoriams, projektuotojams ir architektams skirtame „Paroc“ brėžinių kataloge paieškos sistema („selector“) nuo šiol tapo dar patogesnė, paprastesnė ir greitesnė.

„Naujoji CAD brėžinių paieškos sistema palengvina paiešką pagal užduotus parametrus. Pavyzdžiui, pagal statybos tipą, renovacija tai ar nauja statyba. Taip pat galima ieškoti vieno ar kito brėžinio, vieno ar kito sprendinio pagal pastato paskirtį arba pastato konstrukcijos tipą: stogas, sienos, pertvaros ar požeminės konstrukcijos. Jei stogas, tai galime dar siaurinti paiešką – koks tai yra stogas – plokščiasis, šlaitinis ar palėpė ir pan.“, – pasakojo „Paroc“ rinkodaros vadovė Baltijos šalims dr. Audronė Endriukaitytė.

Patogu ir tai, kad viename paieškos rezultatų lape yra matomi visi susieti brėžiniai – visi brėžiniai, kurie susiję su konkrečia paieškos tema. Pavyzdžiui, stogo ir sienos jungties mazgą galima bus rasti ir prie sienų, ir prie stogo sprendinių.

Visus pastato konstrukcijų mazgus iš elektroninio „Paroc“ CAD brėžinių katalogo vartotojai gali atsisiųsti nemokamai pdf ir dwg formatais.

Atnaujintą PAROC CAD katalogo versiją rasite čia.

 RĖMĖJO TURINYS 


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video