Top Baneris

Išperkamosios butų nuomos paslauga pateisino NT plėtotojų lūkesčius (1)

2016 spalio 25 d.
„B23“ projektas („Hanner“ vizual.)
„B23“ projektas („Hanner“ vizual.)
Pasidalykite straipsniu

Lietuvoje nekilnojamojo turto pirkėjai apie galimybę įsigyti būstą pasinaudojus išperkamąja nuoma sužinojo tuomet, kai šią užsienio šalyse ganėtinai populiarią paslaugą pasiūlė investicijų į nekilnojamąjį turtą bendrovė „Hanner“. Tiesa, Lietuvos bankas iškart sureagavo į šį pasiūlymą įspėdamas apie galimas rizikas. Vis dėlto, per metus įsitikinusi tokios paslaugos reikalingumu, bendrovė „Hanner“ pristato ir daugiau naujovių, padėsiančių naują būstą įsigyti lankstesnėmis sąlygomis.

2015 metų pavasarį „Hanner“ rinkai pasiūlyta išperkamosios nuomos paslauga (ang. „Rent2Buy“), kai pradinis įnašas sukaupiamas per 24 mėnesius gyvenant išsirinktame bute ir mokant nuomą, pasiteisino. Per tą laiką kompanija pasirašė daugiau nei 200 išperkamosios nuomos sutarčių, o pirmieji klientai jau įsigijo savo butus. Atsižvelgusi į pirkėjų pasiūlymus, bendrovė norintiems įsigyti būstą „B23“ projekte sudarė galimybę pradinį įnašą kaupti dar prieš įsikuriant išsirinktame bute. Kompanija prognozuoja, jog dar lankstesnės ir patrauklesnės išperkamosios nuomos sąlygos ir šios paslaugos atsiradimas „B23“ projekte padės jauniems žmonėms įsigyjant pirmąjį būstą.

„Pastaruoju metu daug jaunų žmonių, kurie dar nebuvo sukaupę pradinio įnašo, domėjosi galimybėmis įsigyti naują būstą. Atsižvelgdami į jaunų žmonių poreikius ir galimybes patobulinome „Rent2Buy“ paslaugą ir pasiūlėme dar lankstesnes išperkamosios nuomos sąlygas projekte „B23“. Šis projektas yra arti miesto centro, atitinka jaunų žmonių poreikius, o šio projekto butų kaina ir jų dydis yra orientuoti į jaunesnius žmones, įsigyjančius pirmą būstą“, – teigė „Hanner“ valdybos pirmininkas Arvydas Avulis.

Tiesa, „Hanner“ valdybos pirmininkas pažymėjo, kad kompanijos siūloma išperkamosios nuomos paslauga reikalauja daugiau išteklių – tiek žmogiškųjų, tiek finansinių.

„Norint teikti tokią paslaugą, reikia skirti daugiau darbuotojų ir laiko buto apdailos ir įrengimo derinimui su klientu, taip pat daug laiko reikia skirti buitinės technikos, baldų pasirinkimui bei kitiems klausimams. Mūsų pasirinktas kelias yra kiek sudėtingesnis, tačiau tai leidžia klientui pasiūlyti daugiau paslaugų ir galimybių bei geresnes ir lankstesnes sąlygas. Tokiu būdu padedame jaunimui lengviau įsigyti pirmąjį būstą, o naudą matome ilgesnėje perspektyvoje“, – kalbėjo A. Avulis.

Vertindamas išperkamosios nuomos paslaugos ateitį Lietuvoje, kompanijos vadovas teigė, jog šios paslaugos lankstumas leis atitikti kintančius žmonių poreikius ir ateityje.

b23 statybos 4

„B23“ projektas („Hanner“ vizual.)


Pasidalykite straipsniu
Komentarai
  • silvijaija

    2018-01-09, 13:52  

    Na manęs išperkamoji nuoma nesužavėjo. Bent man atrodo patikimesnis variantas įprasta paskola būstui. Žinoma paskolai reikia pinigų, pradinio įnašo… Bet juk per tam tikrą laiką galima susitaupyti jei tik noro yra. 🙂

Rekomenduojami video