Top Baneris

Išmanus tvarumas off-grid pastatuose

2021 rugpjūčio 2 d.
jung vilnius
JUNG nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Šiandien išmanumas ir off-grid gyvenimo būdas ne tik darniai egzistuoja tarpusavyje – jie papildo vienas kitą. Šiuolaikinis gyvenimo būdas ir modernios technologijos išmanius sprendimus daro prieinamus visiems ir netgi būtinus norint kurti tvarią ateities architektūrą.

Off-grid pastatai savarankiškai gamina elektros energiją, todėl jos kiekis dažnu atveju ribotas. Atsižvelgiant į energijos taupymo rodiklius, išmanumas off-grid pastatuose tampa vienu esminių aspektų. Laikui nepavaldaus estetiško dizaino ir į ateitį orientuotų pastatų automatizavimo technologijas kuriančios įmonės JUNG produktai padeda efektyviai ir tikslingai išnaudoti off-grid pastatuose pagaminamą energijos kiekį. JUNG teigimu, nėra teisingas požiūris, kad išmanūs sprendimai prabanga, – tai būtinybė, kuri greitai atsiperka. Teisingai suprojektuota ir įrengta išmanioji sistema labai reikšmingai taupo išteklius ir tuo ne tik nemažina, o smarkiai padidina gyvenimo off-grid pastatuose patogumą.

JUNG kuria produktus tiek įprastiems, tiek off-grid statiniams. Off-grid pastatai išsiskiria tuo, kad juose ypač svarbus racionalus energijos naudojimas – labai svarbu nustatyti kada, kur ir kiek energijos reikia. Kartu su JUNG išmaniaisiais namų įrenginiais šiandien tą padaryti nėra sunku.

Modernūs būvio patalpoje davikliai, valdantys tiek šviesas, tiek klimato sistemas ir žaliuzes, orų stotelės, sekančios realius aplinkos duomenis (temperatūrą, apšvietimą, drėgmę, vėjo greitį) ir pagal tai valdanti sistemas, taip pat patalpų termostatai bei, žinoma, serveris, kuris visus duomenis analizuoja ir jungia reikalingus režimus pagal daviklių parametrus, laiką ar žmones viduje, – visa tai padeda užtikrinti efektyvų ir tikslingą energijos panaudojimą off-grid pastatuose.

Tokia paprasta funkcija kaip žaliuzių, roletų ar užuolaidų valdymas, ne tik patogi, bet ir ypač svarbi off-grid pastato dalis – užuolaidos gali blokuoti per didelį perkaitinimą nuo saulės ir sumažinti poreikį vėsinimui, taip pat gali blokuoti šilumos išėjimą žiemą – reikės mažiau šildyti. „Būtent išmaniosios sistemos leidžia taip valdyti namo inžinerines sistemas, kad energijos poreikis būtų mažiausias, kad energija būtų naudojama ypač racionaliai ir tada kai jos turima daugiausiai, pavyzdžiui, maksimaliai išnaudojant saulės energiją“, – teigia „JUNG Vilnius“ vadovas Raimundas Skurdenis.

image 2021 08 02 102337

Off-grid pastatai gali būti įvairaus dydžio ir formos, tačiau šiandien populiariausi nedideli nameliai, kuriuos galima greitai pastatyti, o prireikus perkelti bet kur kitur. JUNG produktai off-grid pastatuose pasirenkami ne tik dėl energijos taupymo galimybių, bet ir dėl mažo dydžio, minimalistinio dizaino, daugiafunkciškumo.

Pavyzdžiui, JUNG būvio davikliai leidžia fiksuoti judesį, ar yra žmonių patalpoje, ir tuo pat metu matuoja apšvietimo lygį ir temperatūrą, o jų duomenys padeda valdyti klimatą, šviesas, žaliuzes. Tai ypač svarbūs off-grid pastatų elementai – maži daugiafunkciai įrenginiai.

Pažangūs, tvarūs, saugūs sprendimai keičia mūsų požiūrį į off-grid gyvenimą ir įrodo, kad jis gali būti su visais patogumais. Toks gyvenimo būdas su išvardytomis sistemomis leidžia pastatams ir jų gyventojams būti savarankiškiems, vilioja šiuolaikinius žmones, žvelgiančius į ateitį ir norinčius ne tik sumažinti poveikį aplinkai, bet ir savo pragyvenimo išlaidas.

JUNG nuolat ieško naujų elektrotechnikos sprendimų ir kuria inovatyvias namo valdymo galimybes klientams visame pasaulyje jau daugiau nei 100 metų. Šiandien išskirtinio estetinio dizaino ir funkcionalumo įmonės produktai žavi tiek savo techninėmis galimybėmis, tiek dizaino pasirinkimų gausa.

Aplankyti demonstracinį saloną „JUNG Vilnius“ ir apžiūrėti visus gaminius galite adresu Senasis Ukmergės kl. 12, Užubaliai, Vilniaus r.

jung


PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
offgrid biblioteka
offgrid biblioteka
Komentarai

Rekomenduojami video