Top Baneris

„ISH 2017“: penkių dienų maratonas prasidėjo

2017 kovo 14 d.
Rusnės Marčėnaitės nuotr.
Rusnės Marčėnaitės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Vokietijoje, Frankfurte prie Maino, šiandien prasidėjusioje vienoje didžiausių pasaulyje specializuotų inovatyvaus dizaino vonios kambarių, energiškai efektyvių šildymo technologijų, oro kondicionavimo įrangos ir atsinaujinančių energijos šaltinių parodų – „ISH 2017“ – veiksmas verda kaip ir dera renginiui, kurio devizas – „Vanduo. Energija. Gyvenimas“. Naujausių gaminių pristatymai, susitikimas su esamais ir potencialiais užsakovais prasidėjo nuo pirmos parodos minutės, ir išsikvėps, matyt, tik kovo 18-ąją, parodai užsidarius.

Parodos organizatoriai, Frankfurto parodų centras („Messe Frankfurt“), pabrėžia, kad ISH paroda yra unikali verslo platforma gamintojams, pramonės ir verslo atstovams, inžinieriams ir architektams, namų statytojams ir nekilnojamojo turto kompanijų ekspertams, valstybinių organizacijų bei mokslo įstaigų atstovams. Rinkai to ir nebereikia įrodinėti – kas dvejus metus rengiama paroda 2015-aisiais buvo rekordinė ir dalyvių (dauguma jų – gamintojai) stendų užimtu plotu, ir lankytojų skaičiumi. Tada 260 tūkst. kv. m plote prisistatė 2465 dalyvavusios įmonės, apie 200 tūkst. lankytojų. Beje, plačiajai auditorijai bus skirta tik viena, paskutinė, parodos diena.

Lietuvai šiemet atstovauja 9 bendrovės – „Amalva“, „Ani Plast“, „Kamė“, „Rubineta“, „Salda“, „Baltijos Brasta“, „Trijų artelė“, „Ventmatika“, „Vilpros pramonė“. Dar šešios Lietuvos įmonės liko laukiančiųjų sąraše. Taip pat parodoje dalyvauja ir dvi Estijos bei penkios Latvijos įmonės.

Reikšmingiausia šio profilio paroda pasaulyje laikomame renginyje šiemet dalyvauja apie 2400 įmonių, tarp jų, suprantama, ir visi sektoriaus lyderiai. Ir kaip tik šioje parodoje vyksta naujausių produktų „premjeros“.

Rusnė Marčėnaitė,
specialiai SA.lt iš „Frankfurter Messe“


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video