Top Baneris

Iš meilės metalo dirbiniams

2020 kovo 28 d.
DSC9102
Pasidalykite straipsniu

Įmonė „Piritas“, prieš penkerius metus pradėjusi veiklą iš aistros metalo dirbiniams, šiandien gali pagaminti bet kokius unikalius interjero produktus: nuo metalinių pertvarų ir baldų iki interjero detalių. Įmonė pirmoji Lietuvoje pasiūlė stiklo ir metalo pertvaras bei duris interjerams, o per kelerius metus dar labiau patobulinusi konstrukcijas, savo gaminiais tapo žinoma ir užsienio šalims, išlaikiusioms senas metalinių konstrukcijų tradicijas.

Pertvaros – lengvai erdvės transformacijai

Išskirtinis įmonės produktas – metalo ir stiklo pertvaros. Tai puikus sprendimas norint padalyti erdvę neprarandant šviesos ir erdvės pojūčio. Privačių namų klientai dažniausiai renkasi pertvaras miegamojo ar valgomojo zonai nuo svetainės atskirti – jomis iš vienos didelės erdvės suformuojamos kelios mažesnės. Visuomeninėse patalpose, pavyzdžiui, restoranuose, pertvaromis dažnai atskiriama virtuvės zona nuo svečių erdvės, vyno erdvė nuo likusios šildomos rūsio dalies.

Skaidraus stiklo pertvaros – vienos populiariausių dėl savo paprasto, bet išskirtinio dizaino savybių. Klientams pageidaujant specifinio gaminio, jiems pasiūlomas bet koks rinkoje esantis stiklas – tonuotas, matinis, spalvotas, grūdintas, nelygaus paviršiaus arba, atvirkščiai, išskaidrintas, kiekvieną projektą paverčiantis išskirtiniu. Jei patalpai yra reikalinga papildoma garso izoliacija, rekomenduojamas garsą sugeriantis stiklas. Įmonės darbuotojai su klientu taip pat aptaria gaminio spalvą, stumdomųjų arba varstomųjų durų tipą, išklausomi pageidavimai dėl rankenų, spynų.

IMG 2697

Arkoje statomoms pertvaroms pagal matmenis specialiai pagaminama išlenkta metalinė konstrukcija. „Pirito“ specialistams yra tekę gaminti ir visiškai nestandartines armonikos tipo pertvaras. Šių pertvarų išskirtinumas – kaip armonika išsilankstanti durų vyrių konstrukcija.

Bet kurioje namų vietoje

„Piritas“ taip pat siūlo galimybę pagaminti nestandartinius baldus pagal kliento pateiktą idėją. Klientai itin vertina įmonės gaminamus įvairaus dydžio ir formų baldus iš plieno. Šie baldai gali būti komponuojami su įvairiomis medžiagomis.

Su ruku originalus dydis 14 Edit

Dažnas klientų pageidavimas – atskirti dvi erdves ne stiklo metalo pertvara, bet lentyna. Išraiškingas įmonės gamintas baldas, suteikiantis urbanistinio industrinio dizaino, – iš grubaus nedažyto metalo pagamintos metalinės lentynos, montuojamos nišoje. Įmonės gaminamą iš tam tikrų stačiakampių sukonstruotą lentyną galima montuoti tiek prie sienos, tiek statyti kaip pertvarą.

Įmonės specialistų teigimu, nėra skirtumo, kur baldas bus montuojamas. Idėjai įgyvendinti pakanka žinoti skirtos erdvės matmenis ir kliento norą. Taigi, metalo konstrukcijų pertvaros ar baldas gali atsirasti bet kokioje namų dalyje: po laiptais, arkoje, atskirti vieną kambario zoną nuo kitos ar tiesiog įprastai priglusti prie sienos. Dar daugiau nestandartinių sprendinių įmonė yra pritaikiusi interjero detalių kūrybai: pagaminta nuo šviestuvų ir jų dalių iki skulptūrų iš lankstyto metalo. Nieko nėra negalimo – svarbiausia įsiklausyti į kliento viziją ir atrasti optimalų sprendimą atsižvelgiant į vietą.

RĖMĖJO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video