Top Baneris

Inžinerinių tinklų projektavimas ir įrengimas – su kokybės ženklu

2021 birželio 15 d.
maas aviation paint shop kaunas tec group
Ado Vasiliausko nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Modernaus lėktuvų dažymo angaro veiklos pradžiai Kauno oro uosto teritorijoje pasiruošta – tam teko įdėti nemažai ir projektuotojų, ir rangovų, ir subrangovų pastangų.

Daugiau kaip dvidešimt metų Kaune veikianti bendrovė „Larinda“, kurios specializacija – lauko vandentiekio ir nuotekų tinklų bei su tuo susijusių įrenginių montavimas, sukauptą praktiką pritaikė ir šiame objekte.

Čia bendrovės specialistai atliko priešgaisrinio vandentiekio tiesimo darbus, įrengė priešgaisrinius hidrantus, kad, kilus pavojui, angarą būtų galima gesinti iš išorės, priešgaisrinio vandentiekio įvadą iš priešgaisrinio rezervuaro į pastatą, kad prireikus didžiuliame pastate būtų galima gesinti gaisrą iš vidaus. Taip pat paklojo nuotekų tinklus – tiek gamybinių, tiek buitinių bei įrengė lietaus nuotekų surinkimo nuo teritorijos, dangų, stogo sistemas.

maas aviation paint shop kaunas tec group
maas aviation paint shop kaunas tec group

Anot bendrovės direktoriaus Antano Lauraičio, jų praktikoje, sukaupus itin daug patirties, šis objektas nebuvo didelis iššūkis. Tiesa, lėktuvų dažymo angare buvo tiesiami kitokie, nei įprasta, itin tvirti vandens surinkimo latakai, mat jie turės atlaikyti į angarą įvažiuojančius orlaivius.

Įmonės darbuotojams prieš kelerius metus teko dirbti šalia šio dažymo angaro statant „FL Technics“ angarą Kaune. Statant biurų pastatą „Magnum“ pakloti nuotekų tinklus, praėjusiais metais – prisidėti statant padažų ir majonezo „Hesburger“ gamyklą Kauno rajone, taip pat dalyvauti Veršvų gimnazijos statybose. Yra tekę dirbti ir vystant daugiabučių projektus, netgi Raudondvario pilies rekonstrukcijos projekte.

maas aviation paint shop kaunas tec group

„Larinda“ – subrangos įmonė, kurią įprastai samdo objektų generaliniai rangovai, o ši atlieka jiems patikėtus inžinerinių tinklų tiesimo, nuotekų valymo įrenginių, siurblinių montavimo, įvairius aplinkos tvarkymo, žemės bei melioracijos įrenginių statybos darbus.

Įmonė yra atestuota šiems darbams atlikti.

Daugiau nei dvidešimties metų įmonės patirtis leidžia darbus atlikti kokybiškai, operatyviai, sparčiai, suradus techniškai optimalius darbų vykdymo sprendimus ir metodus.

larinda


PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video