Top Baneris

Investuojama į viešbučio „Radisson Blu Hotel Lietuva“ plėtrą

2017 gegužės 24 d.
Projekto vizual.
Projekto vizual.

Bankas „Swedbank“ Lietuvoje suteikė 15 mln. eurų vertės paskolą bendrovei „Viešbutis Lietuva“. Paskola skirta viešbučio „Radisson Blu Hotel Lietuva“ Konstitucijos prospekte Vilniuje plėtrai. Įgyvendinus plėtros planus „Radisson Blu Hotel Lietuva“ išliks daugiausia kambarių galinčiu pasiūlyti viešbučiu Vilniuje.

„Swedbank“ Lietuvoje vertina galimybę prisidėti prie šio viešbučio plėtros. Esame ilgalaikis viešbučio finansinis partneris ir džiaugiamės galėdami dalyvauti jo plėtros projektų įgyvendinime. Dešinysis Nėries upės krantas tampa tikru finansų centru, ir natūralu, kad daugėjant ne tik turistų, bet ir verslo tikslais atvykstančių miesto svečių svarbu jiems pasiūlyti patogią infrastruktūrą“, – sako „Swedbank“ Lietuvoje Verslo klientų tarnybos vadovas Antanas Sagatauskas.

Po plėtros dviejų pastatų viešbučio komplekso patalpų plotas sieks 39,5 tūkst. kvadratinių metrų. Planuojama, kad naujajame pastate iš viso bus įrengti 165 nauji kambariai, o bendras kambarių skaičius sieks 456.

Viešbučio projekte numatyta, kad pastatas priklausys A+ energijos efektyvumo klasei. Planuojama, kad naujas 8 aukštų viešbučio pastatas duris atvers po metų, 2018 gegužę.

„Swedbank“ inf.

Taip pat skaitykite:

„Radisson Blu Hotel Lietuva“

Senojo „Lietuvos“ viešbučio vėl laukia permainos

Vilniuje, dešiniajame Neries krante, esantis viešbutis „Radisson Blu Hotel Lietuva“ plečiasi. Į viešbučio plėtrą investavusi Norvegijos nekilnojamojo turto vystytojų bendrovė „Linstow AS“ ir generalinis rangovas UAB „Merko statyba“ pristatė projektą, kurį įgyvendinus Algimanto ir Vytauto Nasvyčių daugiau nei prieš 30 metų suprojektuotas viešbutis taps dviejų pastatų kompleksu. Planuojama, kad naujas viešbučio pastatas atvers duris 2018 […]

0 comments

Komentarai