Top Baneris

Investicijos į modernias inžinerines sistemas atsiperka, jas patikėjus profesionalams

2021 lapkričio 10 d.
U219 biuras, N. Tukaj nuotr.
N. Tukaj nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Verslo centro „U219“, iškilusio vienoje sostinės arterijų, Ukmergės gatvėje, statytojai išsyk žinojo – sieks pastatų poveikio aplinkai vertinimo metodo BREEAM, o tai reiškia investicijas į modernias inžinerines sistemas. Nors BREEAM – vis dar savanoriškas vertinimas, jis patikimas įrodymas, kad statytojai nėra abejingi saugiai aplinkai ir nuomininkų patogumui.

Bendrovei „Vekada“, kurios specializacija – elektros montavimo ir instaliavimo darbai, šiame biurų pastate, kuris suprojektuotas ir įrengtas laikantis BREEAM „New Construction“ standarto reikalavimų, patikėta įrengti elektros paskirstymo skydus, magistralinius šynolaidžius, išmaniąją apšvietimo sistemą, rezervinius maitinimo šaltinius, įžeminimo ir potencialią išlyginimo sistemą, žaibosaugos sistemą, taip pat elektromobilių įkrovimo stoteles.

Architektūriniais ir inžineriniais sprendimais išsiskiriančiame biurų pastate sumontuotas ekonomiškas LED apšvietimas su išmaniuoju valdymu. Šviestuvuose integruoti „Easy Air“ jutikliai, kurie, reaguodami į natūralų apšvietimą, prislopina šviestuvų skleidžiamą šviesą, taip leisdami sutaupyti iki 50 proc. suvartojamos elektros energijos.

Jutiklius „Easy Air“ galima lengvai programuoti naudojantis išmaniųjų telefonų programėlėmis. Atsisiuntus ją, iki 40 šviestuvų galima nesunkiai sujungti į vieną valdomą grupę. Tai leidžia, atsižvelgiant į darbuotojų poreikį, pritaikyti apšvietimą tiek darbo vietose, grupuojant po keletą šviestuvų, tiek konferencijų salėse.

Naudojant jutiklius „Easy Air“, kurie reaguoja į žmonių buvimą patalpose, galima sukonfigūruoti lankstų šviestuvų priblėsimo ir išsijungimo režimą. Visoms patalpų grupėms įrengta individuali apskaita.

U219 verslo centras N. Tukaj nuotr.

Bendrovė „Vekada“ įsikūrusi Panevėžyje, tačiau jos specialistai dirba visoje Lietuvoje. „Vekados“ darbuotojai gali atlikti pastato elektros sistemų, gaisro ir apsauginės signalizacijos bei pastato automatizavimo projektavimo darbus.

Įmonėje dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, gebantys parengti projektus trimatėje 3D erdvėje, o tai gerokai sumažina klaidų tikimybę ir optimizuoja patį statybos procesą. Įmonės darbuotojai gali vykdyti darbus, kurie susiję su slapta informacija, NATO, kurie vyksta kituose kariniuose objektuose.

Didžiausią „Vekados“ darbų dalį sudaro vidaus ir lauko elektros tinklų montavimas, gatvių, aikščių, skverų apšvietimas ir elektros instaliacijos įrengimas, įvairių tipų transformatorinių pastočių bei 0,4 ir 10 kV skirstyklų montavimas, jų rekonstrukcija ir remontas, saulės elektrinių projektavimas ir montavimas, įkrovimo stotelių tiekimas ir montavimas, elektrotechninių ir silpnųjų srovių dalių projektavimas bei įrengimas.

Bendrovės specialistai ypatingos atidos reikalaujančius darbus vykdė Kauno kogeneracinėje jėgainėje, spaustuvėje „KOPA“ Kauno LEZ, „Akmenės cemento“ gamykloje, prekybos centruose visoje Lietuvoje, Valdovų rūmuose, Jungtiniame gyvybės centre Vilniuje ir kituose objektuose.

Vekada logo

 

handshake PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video