Top Baneris

Investicija į langus = svajonių namai, gyvenimo kokybė ir prabangos skonis 

2024 vasario 16 d.
Articles nuotrauka Rudens nr 4
Pasidalykite straipsniu

Ar gali būti kas nuostabiau, kai po sunkios darbo dienos grįžtate į svajonių namus, nuovargis tolsta ir maloniai apgaubia ramybė? Jausmas toks, lyg atsidūrėte unikaliame gamtos kampelyje, kuris labiau primena atostogų oazę. Gamta susilieja su namo erdvėmis: jus svaigina levandų aromatas, paukščių ir svirplių choras, gaivina malonus vėjelis. Gyvenate vienybėje su pulsuojančia gamta. Visa tai lengvai pasiekiama. Ar kada galėjote bent pagalvoti, kad kokybiški aliuminio langai gali turėti tiek įtakos – panaikinti ribą tarp gamtos ir namų erdvių? 

Kodėl verta investuoti į langus? 

„Kur mes praleidžiame daugiausia laiko po darbo? Jei namai patogūs, pritaikyti jūsų poreikiams, nieko daugiau nebereikia: tiesiog norisi į juos grįžti, net nesinori taip dažnai keliauti, jautiesi lyg atostogautum kasdien. 

Žmogaus gyvenimo kokybę ir poilsį lemia begalė veiksnių. Vienas jų – kokybiški aliuminio langai. Jie suteikia namui solidumo, prabangos, o šeimininkams – komforto. Paprasti langai to nepadarys, jie paprasčiausiai atliks savo pirminę funkciją. Investavę sykį į kokybiškus aliuminio langus, jais džiaugsitės visą gyvenimą. Aliuminio langai – norintiems gyvenime daugiau: komforto, poilsio, laisvės“, – teigia aliuminio langus, duris ir fasadus tiekiančios belgų kompanijos „Reynaers Aluminium“ vadovas Lietuvoje Linas Kėvelaitis.

Langai – kaip pastato akys 

„Langai – tai pastato akys: pro juos žiūrime į gamtą, kiemą, grožimės peizažais. Kuo didesni langai, tuo daugiau šviesos, esame arčiau gamtos. O kuo siauresni langų rėmai, tuo daugiau atsiveria erdvės ir peizažo, skirtingai nei medinių ar plastikinių langų rėmai, kurie gali būti ir keliskart platesni, užgožti visą grožį. Kuo didesni langai, tuo labiau atsiveria panorama. Toks namas yra tarsi gyvas, elegantiškas, grakštus, solidus. Žmogui jame būti daug maloniau“, – pažymi L. Kėvelaitis. 

Įsivaizduokime 20 kv. m. ploto kambarį su mažu langu sienoje, iki 2,5 kv. m. dydžio. Palyginkime jį su tokio pat dydžio kambariu, kurio viena siena visa yra stiklinė, o už jos – terasa, veja, medžiai, gėlės.

 Kaip jausimės pirmame kambaryje su standartiniu langu, kur teks gaudyti šviesos ir saulės spindulius? O koks jausmas bus žvelgiant į tolį, dangų ar kiemą? Štai kokia svarbi viena detalė – langas, turintis tiek daug įtakos mūsų gyvenimo kokybei ir savijautai. 

Aliuminio langai gali būti itin didelių gabaritų, siaurų rėmų, įleidžiami į sienas, grindis arba gali net svetainę paversti terasa. Galima suprojektuoti ir stumdomąsias kampines duris, kad visas namo kampas atsidarytų. Žiemą vakarieniauti svetainėje, o vasarą vos pravėrus langus atsidurti kieme. 

„Visiškai kitokia gyvenimo kokybė, į kurią tikrai verta investuoti. Nepajutę to sunkiai suprasime. Panoraminiai langai pasiaurintais rėmais priartina mus prie gamtos. Neįtikėtina, kiek daug gali suteikti žmogui tiesiog dideli ir kokybiški langai“, – sako „Reynaers Aluminium“ atstovybės Lietuvoje vadovas. 

Kodėl aliuminio langai?

1. Ilgaamžiškumas. Viena pagrindinių priežasčių, kodėl verta investuoti į kokybiškus aliuminio langus, yra jų ilgaamžiškumas. Aliuminio langai gaminami iš tvirto, atsparaus korozijai ir ilgaamžio aliuminio, kuris nereikalauja ypatingos priežiūros. Aliuminio langai atlaiko įvairias oro sąlygas, tarp jų lietų, saulės spindulius, sniegą ir net drėgmę, todėl galite būti tikri, kad jie tarnaus jums ilgą laiką ir reikalaus mažiausios priežiūros – tik kartą per porą metų sureguliuoti.

2. Energijos taupymas. Kokybiški aliuminio langai yra geri šilumos izoliatoriai, kurie padeda sumažinti šilumos ir šalčio praradimą namuose. „Reynaers Aluminium“ langų sistemos atitinka ir viršija A+ ir A++ keliamus reikalavimus. Dėl geresnės šilumos izoliacijos jūsų šildymo ar kondicionavimo sistemos veiks efektyviau ir taupiau. Be to, aliuminio langų garso izoliacinės savybės taip pat gali sumažinti triukšmą iš gatvės ar kaimynų, suteikdamos jums daugiau komforto.

3. Tvarumas. Kompanijai „Reynaers Aluminium“ itin rūpi tvarumas ir poveikis aplinkai. Ji investuoja į pažangiausias technologijas, nuolat tobulina gamybos procesus, kad padidintų produktų ilgaamžiškumą ir mažintų energijos naudojimą. Ši tarptautinė kompanija pasiryžo iki 2030 m. sumažinti savo anglies pėdsaką net 46 procentais! 

4. Estetika ir dizainas. Kokybiški aliuminio langai suteikia jūsų namams patrauklią išvaizdą. Jų dizainas gali būti pritaikytas pagal jūsų skonį ir interjero stilių. Aliuminio rėmai yra itin ploni (gali būti iki 3,5 cm) ir stiprūs, pro juos į patalpas patenka maksimalus kiekis natūralios šviesos. 

5. Funkcionalumas. Sulankstomos, stumdomos, paslėptos varčios, suploninti profiliai, struktūrinis stiklinimas, įvažiuojantys į sienos vidų, atidaromas kampas – visa tai suteikia mums daugiau funkcionalumo, patogiau išnaudojamas patalpų plotas. 

6. Didesnė nekilnojamojo turto vertė. Solidesni aliuminio langai ne tik sukuria estetiško namo įvaizdį, bet ir didina nekilnojamojo turto vertę. Kartą investavę į kokybiškus aliuminio langus, turėsite ilgesnį garantinį laikotarpį, jiems reikės mažiau priežiūros, nereikės leisti papildomų investicijų remontui ar keitimui.

7. Suteikiama 10 metų garantija. Tik kompanijos „Reynaers Aluminium“ tiekiamoms sistemoms suteikiama išskirtinė 10 metų garantija. Nors iš pradžių investicija į aliuminio langus gali atrodyti šiek kiek didesnė nei į medinius ar plastikinius, tačiau būtina įsivertinti kitus reikšmingus privalumus ir atsiperkamumą.

8. Konsultacijos – pagalba architektams. Aliuminio langų, durų, fasadų profilių gamintoja „Reynaers Aluminium“ – profesionali pagalbininkė tiek individualiems užsakovams, tiek architektams bei statybų bendrovėms.

„Mes konsultuojame, kaip tinkamai suprojektuoti aliuminio langus, sumažinti kainą ar padidinti aliuminio konstrukcijų efektyvumą nenukenčiant kokybei. Taip pat padedame projektuoti konstrukcijas, skaičiuoti sąmatas, padedame parinkti tinkamus konstrukcinius sprendimus ir mazgus. Su mumis verta pasikonsultuoti dar prieš statybų pradžią. Architektams ir vystytojams padėsime sutaupyti – tiek laiko, tiek langų gamybos sąnaudas“, – pabrėžia kompanijos „Reynaers Aluminium“ Lietuvoje vadovas L. Kėvelaitis.


Straipsnis paskelbtas žurnale „Statyba ir architektūra“ | 2023 RUDUOPasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video