Top Baneris

Interjero parodoje – nuo universalaus dizaino iki patrauklių pramogų

2013 rugsėjo 4 d.
Pasidalykite straipsniu

Rugsėjo 19–21 dienomis Klaipėdos „Švyturio“ arenoje vyks interjero ir dizaino idėjų paroda „Inter Deco 2013“. Tai ideali vieta susitikti su interjero dizaineriais, architektais, mažmenininkais, investuotojais ir importuotojais.

Puoselėjama tradicija. Šiemet, kaip ir praėjusiais metais, atskiras parodos segmentas – universalus interjeras neįgaliesiems. Parodoje vyks diskusija apie visuomeninių pastatų interjero pritaikymą akliesiems ir silpnaregiams. Diskusijos tema: „Gerai neregiui – gerai visiems“ (lekt. Vytautas Gendvilas). Jos metu bus nagrinėjami viešosios erdvės, poilsio zonų, pajūrio, bendrosios paskirties statinių ir aplinkos pritaikymo žmonėms su regos negalia klausimai Klaipėdos mieste.

„Mes nesame mokslininkai ar ekspertai, mes tiesiog praktikai ir vartotojai, turintys regėjimo problemų. Siekiame, kad diskusija būtų priimtina klausytojams, o jos metu apsvarstytume geriausius problemų sprendimus“, – teigė Klaipėdos ir Telšių regionų aklųjų centro direktorė Daina Vitkauskienė.

Teorija praktiškai. Parodos lankytojus džiugins ne tik specializuoti seminarai, platus interjero ir dizaino prekių, paslaugų pasirinkimo spektras, bet ir naudingos interjero dizainerių konsultacijos. Kvalifikuotų šios srities specialistų patarimai padės priimti optimalius sprendimus kuriant arba atnaujinant gyvenamąją erdvę. Taip pat parodos metu vyks kūrybinės dirbtuvės. Profesionalių menininkų pagalba kiekvienas norintysis galės pasigaminti įstabią ir unikalią namų interjero detalę. „Popieruko“ projektas skatins dizaino judėjimą, nestandartinius dizaino sprendimus ir idėjų paieškas naudojant popierių. Projekto atstovai kartu su parodos lankytojais kurs, mokys ir gamins tūrinius popieriaus paveikslus, kuriuos lankytojai galės pasigaminti ir namuose. Meno terapijos ir socializacijos institutas „Vyta“ suteiks galimybę tapyti ant vandens.

Parodoje bus eksponuojami konkurso „Metų interjeras“ geriausi 2013 metais realizuoti Lietuvos architektų ir interjero dizainerių projektai. Taip pat bus įgyvendinamas projektas „Interjeras.lt rekomenduoja“, kurio tikslas – iš didžiulio interjero ir namų temos paslaugų bei produktų srauto padėti išskirti kokybiškus gaminius. Čia gims ir bus realizuojamos tikslinės idėjos.

Akcijos ir atrakcijos. Parodos lankytojams parduotuvė „Amfora“ rengia linksmą pramogą. Bus suteikiama galimybė sužinoti kolekcionuojamą senų stiklo ar keramikos vazų vertę ir rūpimą informaciją apie atsineštą vazą. Taip pat „Amforos“ stende bus rengiamas konkursas. Jo metu bus galima laimėti 200 litų vertės dovanų čekį apsipirkti šioje parduotuvėje.

Parodoje bus siekiamas gėlių kompozicijų rekordas. Renginio metu iš visos Vakarų Lietuvos sugužėję floristai ruoš gėlių kompozicijas, kurios bus analogiškos pateiktiems paveikslams. Rekordas bus pradedamas rugsėjo 18 dieną ir eksponuojamas jau pirmą parodos dieną.

„Mūsų tikslas – pranokti išrankiausio dalyvio ir lankytojo lūkesčius. Naujausios interjero ir dizaino idėjos, nemokamos profesionalų konsultacijos, naudingi seminarai, kūrybinės dirbtuvės, puiki nuotaika bei neišdildomi įspūdžiai puikiausiai apibūdina organizuojamą parodą“, – pasakojo viena parodos koordinatorių.

Nepraleisk šios išskirtinės progos prisidėti prie unikalios parodos „Inter Deco 2013“!

Parodos darbo laikas:

Rugsėjo 19–20 d. nuo 10 iki 19 val.
Rugsėjo 21 d. nuo 10 iki 17 val.

Išsamesnė informacija www.expo-vakarai.lt

Sekite naujienas!


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video