Top Baneris

Inovatyvios liftų ir eskalatorių sanitarizacijos ir paviršių valymo sistemos

2021 rugsėjo 12 d.
Schindler higienos prietaisas
Įmonės archyvo nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Šiandien, statant naujus ar renovuojant gyvenamuosius statinius, biurus, vienas didžiausių prioritetų skiriamas didesniam pastatų saugumui ir jų higienai. Pasitelkdami modernias technologijas, gamintojai ieško inovatyvių sprendimų, padėsiančių užtikrinti maksimalią švarą ir higieną kiekvienoje pastato erdvėje ir inžineriniuose statiniuose. Vienus pažangiausių sprendinių rinkai pristato pasaulinės liftų ir eskalatorių pramonės lyderė „Schindler“.

Moderni sanitarizacijos sistema „UV CleanCar“

Šveicarų gamintojas „Schindler“ siūlo inovatyvią sistemą „UV CleanCar“, kuri naudoja UV-C ultravioletinę šviesą ir sunaikina bakterijas bei virusus liftuose, tokiu būdu sumažindama bakterijų ir virusų perdavimo tarp keleivių riziką. Stipriomis sanitarinėmis savybėmis išsiskirianti ultravioletinė šviesa yra idealus sprendimas, padedantis bekontakčiu būdu užtikrinti saugumą patalpose. Lifto kabinoje sumontuota speciali lempa naudoja tris patikimus jutiklius, tad sanitarizacijos sistema įjungiama tik tuomet, kai kabinoje nėra keleivių.

Moderni šviesos sistema naikina ant bendrojo naudojimo paviršių esančias bakterijas, virusus ir kitus patogeninius mikroorganizmus. Didelis dėmesys skiriamas aplinkos tausojimui – sistema „UV CleanCar“ valymą atlieka nenaudodama ozono ir neišskirdama į kabiną kenksmingų cheminių medžiagų. Taip pat sistemoje įdiegta energiją taupanti UV-C lempa.

Bekontaktis eskalatorių turėklų dezinfekavimas

Eskalatorių turėklai yra vieni dažniausiai liečiamų paviršių uždarose ar atvirose erdvėse. Virusus ir bakterijas maksimaliai šalinanti turėklų dezinfekcija gali padėti išvengti virusų plitimo. Naujoviška, efektyvi „Schindler Ultra UV“ ir „Ultra UV Pro UV-C“ šviesos sistema veikia turėklus iš nedidelio atstumo ir juos reguliariai dezinfekuoja automatiniu būdu. Tai leidžia užtikrinti efektyvią ir visapusišką turėklų higieną.

CLEAN MOBILITY Handrail

Dėl UV-C LED spindulių technologijos eskalatorių turėklai dezinfekuojami efektyviu, aplinkai nekenksmingu būdu – valymas atliekamas be kenksmingų cheminių medžiagų ar sunkiųjų metalų likučių ant turėklų, atliekose ar vandentiekyje. Gamintojo sukurta sistema išsiskiria ne vien tik savo praktiškumu, bet ir itin paprastu montavimu. Prietaisas nesudėtingai integruojamas eskalatoriaus ar judamojo tako viduje ir yra beveik nepastebimas.

„Schindler“ – antra didžiausia pasaulyje Šveicarijos liftų ir eskalatorių gamintoja ir priežiūros paslaugų teikėja, rinkoje skaičiuojanti jau daugiau nei 140 metų patirtį. Įmonė kuria aplinkai draugiškas technologijas, padedančias didinti efektyvumą ir taupyti energiją.

Gamintojui Lietuvoje atstovauja UAB „Schindler-Liftas“ ir UAB „Klaipėdos liftas“. Bendrovės montuoja liftus, eskalatorius ir judamuosius takus visoje Lietuvos teritorijoje ir teikia šios įrangos nuolatinės techninės priežiūros paslaugas. Visi rinkai pristatomi sprendimai orientuoti ir į šiuo metu itin aktualų padidintą saugumą.

schindler logo

 

handshake PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video