Top Baneris

Inovatyvaus apšvietimo tendencijos: valdykite apšvietimą dar paprasčiau

2018 rugsėjo 24 d.
Apšvietimas
Pasidalykite straipsniu

Apšvietimas yra nepaprastai svarbus namuose, biure, pramoniniame objekte ar kitos paskirties patalpose. Šviestuvų pasirinkimas labai didelis, apšvietimo galimybės dar didesnės, o tendencijos nuolat keičiasi, todėl paprastam vartotojui gali būti sudėtinga nepasiklysti ir išsirinkti geriausią sprendimą. Specialistai pateikia keletą šių dienų apšvietimo ir jo valdymo tendencijų, kurias reikėtų žinoti.

Protingas apšvietimas, arba valdykime šviesas

Dažnai kyla klausimas, kas yra protingas apšvietimas? O atsakymas labai paprastas – tai apšvietimas, kurį galite valdyti išmaniuoju prietaisu – telefonu, planšete ar balsu. Kažkada atrodė, kad namų valdymas balsu yra kažkas neįmanomo, tačiau jau dabar turime pagalbininkų, tokių kaip „Apple HomeKit“, „Amazon’s Echo“ ir „Google Home“, kurie šviestuvus leidžia valdyti balsu, deja, kol kas tik anglų, vokiečių, prancūzų kalbomis.

Kokie protingo apšvietimo pranašumai? Jūs išmaniąja programėle galėsite valdyti šviestuvų ryškumą, o jei šviestuvai yra spalvotų šviesos diodų – keisti jų spalvas. Tai atveria galimybę susikurti daug scenarijų: vieną, pavyzdžiui, žiūrint filmus, kitą – per vakarienę, galiausiai – skaitymui. Perjungimas iš vieno režimo į kitą yra paprastas tiek išmaniuoju prietaisu, tiek valdant balsu.

Kai kurios sistemos turi galimybę kontroliuoti apšvietimo sistemą, kai nesate namuose, patikrinti, ar visos šviesos išjungtos.

Protingos šviesos sistemos taip pat gali būti naudojamos su papildomais elementais, pavyzdžiui, jungikliais ar judesio jutikliais, o kai kada susietos su IFTTT servisu, kuris leidžia sukurti sudėtingas taisykles. Kitas svarbus dalykas, kad protingos šviesos sistemos gali būti jungiamos drauge su kitais daiktais, kurie palengvins buitį ir kuriuos galėsite valdyti per vieną programėlę. Taip pat galėsite sekti, kurie šviestuvai ar kurie režimai sunaudoja daugiausia šviesos energijos. Protingo apšvietimo galimybės labai didelės. „Elmo light“ komanda tikrai pagelbės, patars ir padės įgyvendinti ne tik protingo apšvietimo sistemą, bet ir visus protingus namus.

Šiuolaikiški apšvietimo sprendimai

Gali pasirodyti, kad šviestuvų pasirinkimas į protingus namus labai mažas. Tačiau tai netiesa. „Elmo light“ šį rudenį pristatys daugybę tokių šviestuvų. Tarp jų – naujas LED plokštes, kurios turės ne tik įprastus baltos spalvos atspalvius, bet ir daug kitų spalvų. Taip pat linijinę magnetinę apšvietimo sistemą „Magnum“, kuri turi daugybę įvairių šviestuvų su magnetu. Ši sistema gali išspręsti daug problemų, su kuriomis susiduriama apšviečiant patalpas. Dažnas mūsų įsirengdamas apšvietimo sistemą nerimaujame, ar gražiai atrodys, ar užteks šviesos. Šviestuvai „Magnum“ paprastai labai lengvai gali pakeisti savo vietą apšvietimo sistemoje.

Jau dabar galite rinktis šviestuvus iš didelės „Magnum“ šeimos: akcentinius, kabinamuosius, linijinius, linijinius kryptinius ir kitus. Labai len gvai galite užtikrinti tiek bendrą patalpos apšvietimą, tiek akcentuoti ir išryškinti Jums svarbius daiktus, paveikslus ar sienas.

Visgi apšvietimo sprendimai tobulėja taip sparčiai, kad, norint nesuklysti ir įdiegti moderniausius ir patogiausius sprendimus, visada pirmiausia reikėtų konsultuotis su profesionalais. Labai smagu, kad „ELMO light“ komanda dažnai, ko gero, pati pirmoji Lietuvoje pristato naujausius šviestuvus, kuriuos galima įsigyti „Elmo light“ salonuose. Be to, taip pat teikiama apšvietimo projektavimo paslauga. Komanda yra sukaupusi ilgalaikę darbo patirtį, todėl bet kada padės Jums suplanuoti apšvietimą ir Jūsų namuose, ir verslo objekto patalpose, parinks tinkamiausius šviestuvus, viską suprojektuos. O jei galvojate, kad laikas turėti protingus namus, „Elmo light“ specialistai patars, paaiškins ir padės įrengti taupią, įdomią, komfortišką protingo apšvietimo sistemą.

elmo light logo

 RĖMĖJO TURINYS 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video