Top Baneris

Inovacijos ir ilgaamžiškumas: kaip JUNO keičia požiūrį į fasadą

2023 birželio 5 d.
Fasadas
JUNO nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Žodis „fasadas“ kilęs iš italų kalbos žodžio „facciata“, ir apibrėžiamas kaip pastato išorė arba visi išoriniai pastato paviršiai.

Fasadas, kaip ir stogas – vienas svarbiausių pastato elementų, atliekantis pagrindinę apsauginę funkciją nuo išorinių oro sąlygų, galinčių pakenkti statinio būklei (pvz. lietaus, sniego, vėjo, šalčio, saulės ir kt). Fasado dažai – paskutinė termoizoliacinės sistemos danga, tai reiškia, kad ji yra dengiama po tradicinio tinko, kuriuo tinkuojamos plytų ar blokelių sienos. Labai svarbu pasirinkti fasado sistemą, kuri apsaugotų nuo šių pavojų ir taip pat sueikvotų mažiau energijos, sumažintų priežiūros išlaidas ir pagerintų bendrą gyventojų komfortą. Priimti tinkamą sprendimą gali padėti konsultacijos su dažų specialistais arba gamintojo rekomendacijos.

Dalis dažniausiai pasitaikančių problemų, susijusių su nekokybiškais išorės sienų dažais:

Fasado išblukimas ir spalvos pasikeitimas

Dėl nepalankių oro sąlygų (pvz. saulės spinduliuotė, ekstremali temperatūra, lietus) nekokybiški arba netinkamai padengti dažai ilgainiui gali išblukti arba pakeisti spalvą. Dėl to dažai gali per greitai nusidėvėti, juos reikės dažniau perdažyti ir prižiūrėti.

Lupimasis, pūslių susidarymas ant fasado ir įtrūkimai

Prastesnė dažų kokybė ar netinkamas paviršiaus paruošimas gali paskatinti dažų plėvelės lupimąsi, pūslių susidarymą. Dėl drėgmės prasiskverbimo, netinkamo sukibimo ar susikaupusio oro, dažai gali atsiskirti nuo paviršiaus. Nepakankamas dažų sudėties lankstumas, statybinių medžiagų plėtimasis / susitraukimas ar pagrindo konstrukcijos judesiai gali paskatinti įtrūkimų atsiradimą.

Drėgmės ir vandens padaryta žala

Jei išoriniai dažai nėra veiksmingas barjeras drėgmei, vanduo gali prasiskverbti į sienas ir sukelti tokias problemas, kaip pelėsio susidarymas ir plėtimasis, drėgmė ir pagrindinių medžiagų būklės blogėjimas. Dėl to gali būti pažeistos konstrukcijos.

Sumažėjęs energijos vartojimo efektyvumas

Netinkami dažai arba nepakankamas dangos storis gali turėti įtakos pastato atitvarų izoliacinėms savybėms. Tai gali turėti įtakos padidėjusiam šilumos perdavimui arba oro nuotėkiui, todėl sumažėja energijos vartojimo efektyvumas ir padidėja šildymo ar vėsinimo išlaidos.

Fasado problematika

Pristatome JUNO – aukštos kokybės fasadinių dažų sprendimą. Ispaniško kapitalo įmonė JUNO buvo įkurta 1927 metais ir dabar yra viena iš lyderiaujančių fasadinių dažų gamintojų Europos rinkoje. Daugiausia dėmesio skirdami aukščiausios kokybės produkcijos sudedamosios dalims, pažangiems gamybos metodams ir griežtai kokybės kontrolei, JUNO fasadinių dažų sistemos yra idealus pasirinkimas svarstantiems apie fasado dažus. JUNO pažangi dažų formulė, sukurta siekiant pakeisti pastatų išvaizdą ir apsaugoti jų išorę, sujungia pažangiausias technologijas ir stulbinančią estetiką. Daugiausia dėmesio skirdami patvarumui, ilgaamžiškumui ir išskirtinėms eksploatacinėms savybėms, JUNO fasado dažai per daugiau, nei 90 metų kardinaliai pakeitė žmonių požiūrį į fasadinius dažus ir jų svarbą architektūroje.

BIKRILL

BIKRIL MATT fasado dažai

JUNO fasadinių dažų savybės

Ilgaamžiškumas

JUNO fasadiniai dažai yra sukurti naudojant aukščiausios kokybės medžiagas, kurios užtikrina jų ilgaamžiškumą. Pastatui užtikrinama ne tik prekinė išvaizda, bet ir apsauga nuo įvairių atmosferos įtakos veiksnių. JUNO fasadiniai dažai yra pralaidūs vandens garams, sukuria tvirtą elastingą dažų plėvelę, kuri netrūkinėja, nesilupa ir neaptrupa, puikiai padengia paviršių ir užtikrina ilgalaikę apdailą.

Estetika

Turtinga JUNO sukurta fasadinių dažų spalvų paletė padeda išgauti prabangos jausmą. Spalvą galite pasirinkti ir iš tradicinių RAL bei NCS palečių. Dažai gali būti pritaikyti pagal jūsų skonį ir norimus dizaino sprendimus, suteikiant Jums visišką laisvę išpildyti unikalias fasado kompozicijas.

Apsauga

Eksterjeras

JUNO fasado dažai ne tik suteikia patrauklią išvaizdą, bet taip pat apsaugo jūsų pastatą nuo UV spindulių, karbonizacijos, šarmų, drėgmės, pelėsio ir kitų kenksmingų veiksnių. Juos taip pat galima pritaikyti, siekiant užtikrinti geresnį šilumos izoliacijos efektą, taip padidinant pastato energijos efektyvumą.

Lengvas naudojimas

JUNO fasado dažų konsistencija užtikrina vienodą ir lygų dažymo rezultatą bei greitą džiūvimą. Tai reikalauja ne tik mažiau laiko, bet ir pastangų. 

Palankūs aplinkai ir Jums

JUNO fasadiniai dažai gaminami iš ekologiškų medžiagų ir atitinka griežtus aplinkosaugos reikalavimus. Juose yra mažai lakiųjų organinių junginių (LOJ) ir yra sertifikuoti aplinkosaugos produkto deklaracija (EPD). Be to, dažai sukurti taip, kad būtų labai atsparūs pelėsiui ir grybeliui, todėl padeda palaikyti sveiką gyvenamąją aplinką.

Svyturys

JUNO siūlo platų fasadinių dažų asortimentą, kuris sukuria pastato eksterjerui išskirtinumo, kartu apsaugodami ir jo išorę. Esate architektas, rangovas ar namų savininkas – JUNO fasadų dažai – sprendimas, pasižymintis išskirtinėmis eksploatacinėmis savybėmis, nuostabia estetika ir ilgalaikiais rezultatais. Patikėkite JUNO savo architektūrinius projektus, kuriuose puikiai dera inovacijos, patikimumas ir ekologija.

Sekite JUNO „LinkedIn“ paskyrą.
Įsigykite kokybiškų fasado dažų Dazai365.lt elektroninėje parduotuvėje.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video