Top Baneris

Industrinį interjerą puošia nauji vonios akcentai

2024 gegužės 22 d.
IS Multisuite Multiproduct AmbCU NN iLifeB T5270NG T460558 T461458 T500358 T461558 BD214XG BD248XG UltraflatSiLife T5227FS K9261V3 A7545XG A9130XG 3472 1 1
Pasidalykite straipsniu

Nors pirmieji loftai jau skaičiuoja daugiau nei šimtmetį, iki šiol jie nepraranda savo populiarumo. Prieš 20 metų prasidėjusi loftų banga Lietuvoje sėkmingai vilnija ir iki šiol. Juos pamėgo nestandartinio gyvenimo būdo gerbėjai, todėl nemažai buvusių gamyklų ar net naujų pastatų yra pritaikomi industrinėms erdvėms. Ši tendencija paskatino ir gamintojus kurti inovatyvius produktus. Naujus gaminius vonios kambariui industrinėse erdvėse pristato ir žymaus italų gamintojo IDEAL STANDARD atstovas Baltijos šalims Ignas Jankauskas. 

„Šiuolaikinė industrinė aplinka ir industrinis interjeras yra pasukę skirtingais keliais, – tvirtina ekspertas. – Tikruose industriniuose pastatuose dominuoja standartiniai sprendimai, o jų vonios kambariuose naudojami masinės gamybos prietaisai. Tačiau šiuolaikinis industrinis interjeras vis dažniau sutinkamas biuro, restorano ar net namų erdvėje. Industrinis interjeras yra viena šiuolaikinio žmogaus komforto zonų ir būdas parodyti savo modernias pažiūras. Jame dominuoja funkcionalūs sprendimai, didelis dėmesys teikiamas tikriesiems žmogaus poreikiams. Bet esminė industrinio interjero žinutė – išskirtinumas. Nors ir funkcionalus, industrinis interjeras yra išskirtinis.“ 

Balta – banalu, juoda – nepraktiška, tačiau galime rinktis ir pilką!

Vonios įrangos gamintojas IDEAL STANDARD kiekvieną pavasarį tradiciškai pristato metų naujienas. Spalvų atsiradimas ir po truputį pamirštama balta ir chromo spalvos vonioje yra kelerių metų tendencija. Klientai gali rinktis iš didelės pasiūlos ir tik kokybiški, funkcionalūs sprendimai tampa populiarūs. Kaip sėkmės istoriją galima įvardyti matinius juodus IDEAL STANDARD maišytuvus. Pirmieji klientai produktus rinkosi nedrąsiai, labai atidžiai tikrino kokybę, dvejojo dėl priežiūros sudėtingumo. Vėliau buvo sulaukta tiek daug teigiamų atsiliepimų, kad matinių juodų IDEAL STANDARD maišytuvų šiuo metu yra gaminama ne mažiau nei chromuotų. Sėkmės priežastis – kontrastingas, išskirtinis vaizdas ir lengva priežiūra. Speciali polimerų danga labai lengvai valoma ir ilgaamžė.

Šios sėkmės įkvėpta IDEAL STANDARD kompanija kreipėsi į savo dizaino partnerius „Palomba Serafini Associati“ su prašymu sukurti naują keramikos produktų spalvą, kuri būtų skirta derinti su juodais matiniais maišytuvais. Prieš mėnesį pasauliui pristatyta pilkos spalvos „i.Life B“ keramikos produktų ir vonios baldų kolekcija.

Išskirtinė ir dėmesio verta naujiena vonios kambariui

Įprastiems baltiems vonios produktams suteikta pilka spalva sukūrė naują perspektyvą. Unitazas ar praustuvas atlieka tą pačią funkciją, yra taip pat lengvai prižiūrimas, tačiau neįprasta spalva padaro jį išskirtinį. Pilkos spalvos atspalvis parinktas, kad kartu su juodais matiniais maišytuvais būtų pasiektas išbaigtumo jausmas. Naujoji spalva pasižymi tokiomis pat valymo savybėmis kaip ir tradicinė balta. „i.Life B“ unitazai gaminami su moderniausia bekrašte nuplovimo technologija „RimlessLS+“, kuri užtikrina dar geresnę higieną, o priežiūra tampa lengvesnė.

Keramika taip pat kuria vonios interjero stilių

Pilka ir juoda yra tradicinė spalvų kombinacija, kai norime sukurti raminančią, santūrią ir atgaivinančią atmosferą bet kurioje patalpoje. Tokia emocija puikiai dera su namų vonios kambariu, kuris po truputį tampa mažąja namų SPA erdve, skirta atsipalaiduoti.

Profesionalaus interjero dizainerio rankose pilkos ir juodos spalvos vonios produktų derinys virsta įrankiu kuriant netradicinį stilių: dizaineriui pageidaujant žemiškų spalvų, kolekcija „i.Life B“ spinduliuos minimalizmu ir bus subtili nuoroda į tvarką ir harmoniją arba taps modernaus ir techniško industrinio interjero akcentu.

Ko gali tikėtis šiuolaikinio lofto gyventojas?

Italų dizaineris Roberto Palomba, kurdamas kolekciją „i.Life B“, įsivaizdavo brandžią, modernią miesto šeimą. Tai šeima ar galbūt pora, kuri gali gyventi bute ar lofte, bet nesivaiko prabangių etikečių, nesirenka minios kelio. Tai kolekcija namams žmonių, kurie mėgsta kurti, mėgsta būti originalūs.

Straipsnis paskelbtas el. žurnale „Statyba ir architektūra“ | 2024 PAVASARIS


Pasidalykite straipsniu
PAA
PAA
Komentarai

Rekomenduojami video