• tikkurila
  • ruukki
  • tikkurila
  • ruukki

Ilgaamžė ir stabili terasa

2020 lapkričio 25 d.
modulis
Bendrovės nuotr.

Senojo Užupio kontekste organiškai įsiliejusio biurų ir gyvenamojo pastato terasose įrengta Liuksemburgo gamintojo „Vetedy“ medinė terasų sistema „Softline“ su eukaliptinės „Padauk“ medienos lentomis.

Terasų sistema „Softline“ sukurta, siekiant išspręsti visas su medinėmis terasomis susijusias problemas: lentų ir karkaso nestabilumą, medienos skilimą, rakščių atsiradimą, lentų paviršiaus išsigaubimą ar įspaudus nuo baldų, brangią kasmetinę terasos priežiūrą ir kt.

Terasų sistemoje „Softline“ naudojamos stabiliausios ir tvirčiausios pasaulyje medienos rūšys: „Merbau“, „Padauk“, „Ipe“ ir Birmos tikas. Gamintojas lentų ir lagių medienai suteikia net 10 metų garantiją nuo jų skilimo, išsigaubimo, lentų galų „suvaikščiojimo“.

Remdamiesi tuo, kaip terasų sistema „Softline“ pagal mūsų ilgametę praktiką (jau 12 metų) atlaiko Lietuvos klimato sąlygas, drąsiai tvirtiname, kad, įsirengus šią sistemą, dešimtmečiams užtikrinamas terasos ilgaamžiškumas, stabilumas, minimali priežiūra ir puikus estetinis vaizdas.

Doletai 1
doremus logotipas

UAB „Doremus“

www.doremus.lt

PARTNERIO TURINYS

Komentarai

statyba ir architektura
archicad