Top Baneris

IKEA jau Estijoje: siūlys apsipirkti internetu

2019 rugsėjo 1 d.
IKEA Taline prekiu uzsakymo ir atsiemimo vieta
Pasidalykite straipsniu

Švedijos baldų prekybos įmonė IKEA įžengė į Estijos rinką ir atidarė e. parduotuvę, kurios asortimentą sudarys 8000 namų interjero prekių. Siekdama užtikrinti geresnę klientų patirtį, bendrovė atidarė ir fizinę prekių užsakymo bei atsiėmimo vietą Taline. 

IKEA vizija yra kurti gražesnį kasdienį gyvenimą daugeliui žmonių. Ją įgyvendiname pirkėjams siūlydami platų gero ir funkcionalaus dizaino baldų ir sprendimų namams pasirinkimą už tokias kainas, kurios yra prieinamos daugeliui. Kiekvienas mūsų žingsnis – nuo produkto dizaino kūrimo iki prekių paskirstymo – yra daromas atsižvelgiant į žemą kainą ir rūpestį savo klientais“, – sako IKEA prekių užsakymo ir atsiėmimo vietos Estijoje vadovas Aleksejs Mihailovs.

Internetu IKEA Estijos gyventojams suteiks galimybę rinktis iš 8000 namų interjero prekių: nuo baldų iki dekoracijų, indų ir kt. Klientai namų interjero sprendimus bei reikmenis galės įsigyti e. parduotuvėje arba užsisakyti prekių užsakymo ir atsiėmimo vietoje prieš tai jas apžiūrėję ir išbandę ekspozicijų erdvėje. Internetu atlikti užsakymai bus pristatomi pasirinktu adresu arba lauks prekių užsakymo ir atsiėmimo vietoje. Apie 200 prekių – nuo pagalvių iki virtuvės reikmenų bei švediško maisto produktų – bus galima įsigyti vietoje.

„Skaitmeninio veiklos būdo derinimas su fizine prekių užsakymo ir atsiėmimo erdve, IKEA prekes padaro lengvai pasiekiamas – Estijos klientai turės galimybę pasirinkti jiems patogiausią apsipirkimo būdą. Naršyti, ieškoti namų idėjų ir užsakymus atlikti e. parduotuvėje bus galima visą parą septynias dienas per savaitę. Klientai galės pasirinkti – užsakymą nemokamai atsiimti patiems prekių užsakymo ir atsiėmimo vietoje ar gauti jį nurodytu adresu. Pristatymo kaina Taline prasidės nuo 19,90 Eur“, – sako A. Mihailovs.

Sukūrė net estų mėgstamų pirčių interjerą

IKEA atstovas atskleidė, kad fizinėje vietoje klientai prekes galės ne tik paliesti, bet ir išbandyti.

„Prekių užsakymo ir atsiėmimo vieta yra mažesnė nei mūsų įprastos parduotuvės, tačiau ir Taline bus galima pasisemti idėjų namams, konsultuotis su darbuotojais. 1,5 tūkst. kv. m. erdvėje klientų lauks dešimtys įrengtų ekspozicinių erdvių, kuriose bus galima pasisemti įkvėpimo virtuvėms, svetainėms, vonios bei kitiems kambariams. Kambarių interjero sprendimai kurti remiantis Estijoje atliktais namų vizitais – tyrimas, kurio metu IKEA interjero dizaineriai analizuoja, su kokiais iššūkiais namuose susiduria žmonės bei apie kokius sprendimus svajoja. Tyrimo įžvalgos tapo pagrindu tokiems ekspozicijos sprendimams, kaip, pavyzdžiui, pirties prieškambaris, kas Baltijos šalių kontekste būdinga išskirtinai Estijai“, – sako A. Mihailovs. Prekių užsakymo ir atsiėmimo vieta užims apie 6 tūkst. kv. m iš viso, iš kurių 1,5 tūkst. kv. m bus skirti ekspozicijų kambariams bei baldų planavimo paslaugoms ir konsultacijoms teikti. Likęs plotas skirtas e. prekybos ir logistikos reikmėms. IKEA Estijoje taip pat teiks visas parduotuvėms įprastas paslaugas, kaip baldų planavimas ir pristatymas, surinkimas, montavimas bei kt.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video