Top Baneris

Įgriuvusio Kėdainių tilto remontą tikimasi pradėti šiemet

2023 vasario 2 d.
20230131TBF 12
T. Biliūno/BNS nuotr.
Pasidalykite straipsniu

BNS

Kėdainiuose įgriuvusio tilto per Nevėžį remontą tikimasi pradėti šiemet, sako Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) atstovas. Anot A. Vilkelio, ar pavyks anksčiau pradėti darbus, priklausys nuo projektuotojų.

„Jie pateiks savo matymą ir žinosime konkretų atsakymą, kiek projektas gali būti paskubintas. Mes tikimės, kad projektuotojai suras galimybes ir tada mes galėsime anksčiau startuoti su rangos darbų pirkimu ir darbus galbūt pradėti šiais metais. Mes tą tikrai apsvarstysime ir tikimės pozityvaus atsakymo“, – ketvirtadienį LRT radijui sakė direkcijos Transporto infrastruktūros planavimo ir inovacijų departamento direktorius A. Vilkelis.

Antradienį įgriuvęs tiltas buvo įtrauktas į prastos būklės statinių sąrašą. Pagal LAKD ir Kėdainių savivaldybės sutartį šiuo metu rengiamas jo rekonstrukcijos projektas. 

„Penktadienį susitinkame su projektuotojais dėl šio konkretaus tilto, kur vykdoma projektavimo sutartis. Projektuotojai dabar vertina galimybes, kiek galima paspartinti projektą, jį užbaigti greičiau ir tada anksčiau pradėti statybos darbus“, –  sakė A. Vilkelis.

LAKD atstovai anksčiau sakė, kad tilto sija galėjo būti pažeista dėl juo važiavusio sunkiasvorio transporto, viršijus leistiną masę.

Kėdainių savivaldybės teigimu, matant padidėjusį tiltų, o ypač įgriuvusiojo, apkrovimą, ji praėjusiais metais du kartus kreipėsi į LAKD, kad būtų įvertinta objekto būklė, tačiau išvadų teigė negavusi. Pasak direkcijos, įgriuvusį tiltą jos specialistai stebėjo nuolat, pastarąjį kartą jis apžiūrėtas praėjusią savaitę.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video