Top Baneris

Ieškantiems išskirtinių durų – aukštos kokybės garantas

2020 lapkričio 25 d.
Lauko
Bendrovės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Įmonė „Jundos stalių gaminiai“ šiuolaikiškam pastatui sostinės Užupio rajone pagamino ir sumontavo kokybiškas lauko ir vidaus vienvėres bei dvivėres duris.

UAB „Jundos stalių gaminiai“ jau 30 metų sėkmingai dirba medienos apdirbimo srityje. Pagrindinis įmonės produktas – vidaus durys iš ąžuolo, uosio ir juodalksnio bei ąžuolinės lauko durys. Siūlome platų modelių asortimentą, iš kurio net ir išrankiausias klientas išsirinks tinkamą. Taip pat gaminame medines vidaus pertvaras, stumdomąsias duris, sienų apdailos elementus, grindjuostes.

Gaminame pagal individualius matmenis ir pageidavimus. Norintiems pirkti – maksimali pagalba: mūsų specialistai atvyksta išmatuoti durų angų objekte, konsultuoja, padeda išsirinkti modelius, spalvas, furnitūrą, stiklus, sukomplektuoja, pagaminę atveža ir sumontuoja.

Arkos 6
Dviveres

Įmonė atidžiai seka naujoves, kad klientui galėtų pasiūlyti išskirtinio dizaino šiuolaikiškus sprendimus interjerui. Produkcijos gamyboje itin daug dėmesio skiriama kokybei, kurią užtikrina kvalifikuoti ir ilgametę patirtį turintys darbuotojai, modernūs įrenginiai, kruopščiai parinkti įrankiai, naudojamos tik laiko patikrintos medžiagos, skrupulingai atliekami gamybos technologiniai procesai.

UAB „Jundos stalių gaminiai“

El. p. vilnius@junda.eu

www.junda.eu

PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video