Top Baneris

Į žmogų orientuotas apšvietimas – kad jėgų nepritrūktų

2019 balandžio 8 d.
Eglė Mikštavičienė
„Biownlight“ verslo vystymo vadybininkė Eglė Mikštavičienė.
Pasidalykite straipsniu

Viena esminių komforto patalpose sąlygų – sveikas mikroklimatas. Žmogui tinkamiausias aplinkos darbe ar namuose sąlygas lemia tokie pagrindiniai veiksniai kaip oro temperatūra, oro kaita, oro švara ir oro drėgmė. Tačiau, norint jaustis dar geriau, būtina pasirūpinti akustiniu komfortu bei apšvietimu, atitinkančiu žmogaus bioritmą.

Šviesa yra vienas didžiausių mūsų gyvenimo būdą ir biologinius ciklus lemiančių veiksnių. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad žmogus geriausiai jaučiasi būdamas natūralioje dienos šviesoje. Tačiau dabar gyvenimo tempas toks intensyvus, kad didžiąją laiko dalį esame priversti praleisti patalpose, nenatūralioje ir visą dieną vienodoje šviesoje, o tai neigiamai veikia mūsų nuotaiką, darbingumą.

Pranešimą „Į žmogų orientuota ateities šviesa – Biownlight“ apie galimybę kurti natūralų, kintantį apšvietimą patalpose, taip palaikant normalų žmogaus bioritmą ir užtikrinti gerą nuotaiką, energiją bei darbingumą skaitys „Biownlight“ verslo vystymo vadybininkė Eglė Mikštavičienė.

Pranešimus taip pat skaitys:

• VGTU Urbanistikos katedros prof. dr. Gintaras Stauskis – „Komforto kriterijai Lietuvos pastatų tvarumo vertinimo sistemoje“.

• VGTU atstovaujantys pranešėjai – Termoizoliacinių medžiagų ir akustikos laboratorijos vedėjas dr. Aleksandras Jagniatinskis ir Gelžbetoninių konstrukcijų ir geotechnikos katedros doc. dr. Marius Mickaitis – „Akustinis komfortas visuomeniniuose pastatuose“.

• „IMI Hydronic Engineering“ direktorius Antanas Valančius – „Vandeninių šildymo ir vėsinimo sistemų balansavimo svarba šiuolaikiniuose pastatuose ir renovacijose. AFC („Automatic Flow Control“) technologija“.

Portalo SA.lt organizuojamas seminaras „Sveikame pastate – sveikas žmogus“ vyks š. m. balandžio 18 d. „Technopolis Alfa“ salėje MAIRONIS (Gerulaičio g. 1, Vilnius).

Renginio pradžia – 9:30 val.

Dalyvavimas NEMOKAMAS.

Seminarų cikle „Inovatyvūs sprendimai tvariems pastatams“ aktyviai dalyvauti kviečiami projektuotojai, inžinieriai, architektai, NT vystytojai ir kiti tvarių pastatų plėtros entuziastai.

Organizatorius

sa lt logo 2

Partneris

lzpt logo 2


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video