Top Baneris

I. Šimonytė tikisi, kad nacionalinio stadiono projektas pajudės

2024 vasario 5 d.
Simonyte
S. Lisausko/BNS nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Nacionalinio stadiono Vilniuje projektą iš jo koncesininkės ir statytojos – investicijų bendrovės „BaltCap“ – perėmus Arvydo Avulio valdomai nekilnojamojo turto bendrovei „Hanner“, premjerė Ingrida Šimonytė sako besitikinti, kad projektas pajudės pirmyn.

„Visą šitą istoriją vertinu kaip per ilgai besitęsiančią, nes ji tęsiasi dar ilgiau, negu kad mes nepastatėm jokios infrastruktūros savo kariuomenei ir dėl to labai apmaudu“, – žurnalistams pirmadienį Seime sakė premjerė.

„Apmaudu, kad visa istorija taip ilgai tęsiasi ir tiek daug pakeliui įvyko nesusipratimų ir galimai nusikalstamos veikos, bet norėčiau tikėti, kad projektas gali pajudėti pirmyn ir nebus geresnės situacijos sprendimo, nei pagaliau šitą objektą pastatyti ir pradėti eksploatuoti“, – pridūrė ji. 

Penktadienį pranešta, kad Nacionalinio stadiono Vilniuje projektą perima „Hanner“, tačiau su sąlyga, jei jo kaina bus indeksuota. Siūlymui ją indeksuoti 40 proc., iš jų beveik 29 proc. prisiimant savivaldybei ir Vyriausybei, tam dar turės pritarti Vilniaus miesto taryba bei ministrų kabinetas. 

BNS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video