Top Baneris

Į atnaujintą Klaipėdos Senąjį turgų tikimasi pritraukti užsienio turistų

2023 gruodžio 27 d.
64033e55513f920230304zged157
Asociatyvinė Ž. Gedvilos/BNS nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Klaipėdos savivaldybės valdoma įmonė „Naujasis turgus“ aukcione už 0,7 mln. eurų pardavė buvusią parduotuvę senamiestyje – už ją gauti pinigai bus panaudoti senojo miesto turgaus atnaujinimui – jį norima paversti patraukliu užsienio turistams, sako turgaus vadovas. 

„Turgus bus išskirtinis, ne per didelis, orientuotas į turistus, daug dėmesio skirsime maitinimui. Tokia pramoginė vieta, bet, be abejo, bus ir turgus. Senamiestyje nereikia parduoti daug bulvių ir morkų. Mūsų lokacija tokia, kad turistų iš kruizinių laivų keliai čia eina, o šiandien mes jiems nieko negalime pasiūlyti“, – BNS pasakojo turgų valdančios įmonės „Naujasis turgus“ vadovas Viačeslavas Karmanovas.  

Buvusi dviejų aukštų, 550 kv. metrų ploto parduotuvė Turgaus aikštėje kurį laiką buvo nenaudojama, naujasis jos savininkas tvarkydamas pastatą privalės laikytis architektūros reikalavimų, būdingų senamiesčiui.

Pasak V. Karmanovo, turgaus halės rekonstrukciją tikimasi pradėti 2024 metų pabaigoje, ji turėtų kainuoti apie 1,2 mln. eurų.

Gruodžio 14 dieną įvykusiame aukcione sulaukta 12 pasiūlymų, su neįvardijamu pirkėju netrukus tikimasi pasirašyti sutartį.

„Buvo 12 pasiūlymų ir jau yra laimėtojas, tikriausiai su juo kitą savaitę pasirašysime sutartį. (…) Vis tiek, vieta strateginė, patraukli labai, eina į pabaigą aikštės rekonstrukcijos projektas, ji bus atnaujinta, graži. Aš manau, kad verslininkai apie tai žino“, – sakė V. Karmanovas.

Pradinė pastato kaina buvo 650 tūkst. eurų, laimėtojas už jį pasiūlė 710 tūkst. eurų.

BNS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video