Top Baneris

Higieniški sprendimai vonios ir dušo zonoje

2021 balandžio 6 d.
Bendrovės nuotr.
Bendrovės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Namų higienos patalpos – vonios, dušo kambariai – šiandien tampa tikromis švarumo erdvėmis. Sanitarinių produktų gamintojai ir dizaineriai ilgainiui atsigręžia į du esminius kriterijus: maksimalios higienos užtikrinimą ir energinių išteklių taupymą.

Šie veiksniai lėmė, kad vis labiau įsivyrauja minimalistinės formos, tolygūs ir vientisi paviršiai, bekontaktės, energiją taupančios dušo kabinos ir maišytuvai.

Vonios ir dušo įrangos gamintojas „ROTH“ pastaraisiais metais rinkai pasiūlė kelias naujoves, atliepiančias šiandienos tendencijas.

Inovatyvia nanotechnologija padengta stiklo danga „RothETC“ padės užtikrinti aukštesnį higienos lygį dušo zonoje – ji ilgaamžė, neleidžia susidaryti kalkėms, nereikalauja ypatingos priežiūros. Nanotechnologija išlygina natūralius stiklo griovelius, todėl tampa gerokai lengviau nuvalyti ant stiklo susikaupusius nešvarumus.

Vokiečių gamintojas rinkai taip pat pristatė berėmę dušo sienelę su specialia apsaugine plėvele. Berėmė dušo sienelė suteikia erdvės pojūtį ir turi mažiau paviršių, kuriuose galėtų kauptis bakterijos ir apnašos. Dušo sienelės išorinėje dalyje užklijuota speciali plika akimi nematoma plėvelė apsaugo nuo stiklo dalelių dūžio atveju ir maksimaliai sumažina sužeidimo riziką. Šis sprendimas pritaikomas įvairiose viešosiose įstaigose, viešbučių ir svetingumo sektoriaus įmonių sanitarinėse patalpose. Taip pat jis aktualus šeimoms su mažais vaikais.

Kita naujovė – itin plonos, vos 3 mm storio aliuminio kompozicinės plokštės „Vipanel“, skirtos dušo zonai atnaujinti. Operatyvus, didelių sąnaudų nereikalaujantis sprendimas leidžia ne tik renovuoti dušo erdvę, bet ir užtikrinti jos higieniškumą. Ypač sandarias plokštes „Vipanel“ labai lengva valyti dėl jų paviršiaus apdailos ir sujungimo be siūlių. Gamintojo asortimente net 11 skirtingų dekoro rūšių: plokštės su medžio, akmens, marmuro ir betono dekoru.

„ROTH“ – sanitarinių sistemų gamintojas. Įmonė priklauso Vokietijoje įsikūrusiai „Roth Industries“ grupei. Higieniškais vonios gaminiais jau džiaugiasi klientai iš 25 šalių, tarp kurių – Čekija, Vokietija, Prancūzija, Austrija ir Šveicarija.

Roth logo 95333237D1 seeklogo.com

PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
PAA
PAA
Komentarai

Rekomenduojami video