Top Baneris

Higieniškas WC? Įmanoma!

2018 lapkričio 13 d.
higieniskas wc geberit 1
Bekontaktis vandens nuleidimo mygtukas „Sigma 80“ – vanduo nuleidžiamas automatiškai pamojus prie klavišo ranka.
Pasidalykite straipsniu

Skaičiuojama, kad sanitarinis mazgas – vienas brangiausių kvadratinių metrų, taigi, santechnikos gaminių kokybei taupyti nerekomenduojama. Investuojantieji į kokybišką santechniką, gaminius įprastai renkasi remdamiesi estetikos, funkcionalumo ir racionalumo kriterijais.

Santechnikos gaminių rinkos lyderė – bendrovė „Geberit“ – ne per senausiai pristatė inovatyvius „Geberit“ RIMFREE® WC puodus, kuriems reikalinga minimali priežiūra. RIMFREE® WC puodai neturi keraminio vidinio apvado, todėl nėra vietos kauptis bakterijoms ir nešvarumams.

Vidinė WC puodo dalis lengvai valoma ir yra praktiška – panašesnė į praustuvą ar bidė nei į įprasto WC paviršių. Taigi, visas keraminis paviršius be jokių nereikalingų detalių, lengvai pasiekiamas. Taupantieji laiką ir pinigus įvertins būtent tai, kad RIMFREE® WC puodui valyti nereikia šiurkščių valiklių ar ypatingų pastangų, o tai ypač aktualu didelio ploto visuomeninėse patalpose.

Visa paslaptis – nesudėtinga, tačiau ypatinga puodo forma. Vanduo atbėga iš bakelio į specialų vandens skirstytuvą, jis tolygiai paskirstomas vidinėje WC puodo dalyje. RIMFREE® produktai atitinka tarptautinį EN 997 Europos produktų standartą. Svarbu ir tai, kad RIMFREE® technologija užtikrina maksimalų nuplovimą naudojant 2 / 4 litro vandens nuleidimo režimą, kas atitinka naujausius vandens taupymo standartus.

Rinkoje yra daug panašių sprendimų, tačiau dauguma jų tik iš dalies išsprendžia higienos klausimą. RIMFREE® technologija priklauso „Geberit“ grupei, šiuo ženklu žymimi ir KOLO, IDO, IFO ir KERAMAG gamintojų gaminiai.

RIMFREE® WC puodai neturi keraminio vidinio apvado, todėl nėra vietos kauptis bakterijoms ir nešvarumams.

RIMFREE® WC puodai neturi keraminio vidinio apvado, todėl nėra vietos kauptis bakterijoms ir nešvarumams.

Bendrovė „Geberit“ siūlo ir dar vieną sprendimą, ypač tinkamą viešosioms vietoms – išmanųjį, bekontaktį vandens nuleidimo mygtuką „Sigma 80“ – vanduo nuleidžiamas automatiškai pamojus prie klavišo ranka. Bekontaktės technologijos viešosiose patalpose, kuriose lankosi ypač daug žmonių, vis labiau tampa būtinybe. Mygtukas išsiskiria ne tik savo estetišku dizainu, aukštos kokybės stiklu, iš kurio yra pagamintas, bet ir užtikrina, kad būtų kuo mažiau suvartojama vandens ir elektros energijos. „Sigma 80“ turi dviejų kiekių nuleidimo technologiją, o išėjus iš vonios kambario, mygtuko elektronika įjungia energiją taupantį laukimo režimą.

Nuleidimo mygtuką galima rinktis juodo arba veidrodinio stiklo paviršiumi. Be to, mygtukas turi ir penkias skirtingas suprogramuojamas LED apšvietimo spalvas, kurios suteiks tualeto patalpai jaukią atmosferą.

geberit logo

Daugiau informacijos: www.geberit.lt

 RĖMĖJO TURINYS 


Pasidalykite straipsniu
PAA
PAA
Komentarai

Rekomenduojami video