Top Baneris

„Hella Lithuania“ į plėtrą planuoja investuoti 30 mln. eurų, priimti 100 darbuotojų

2022 liepos 26 d.
hella lithuania

Lietuvoje nuo 2018 metų Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) veikianti „Hella Lithuania“ į plėtrą artimiausiais metais ketina investuoti daugiau nei 30 mln. eurų, o iki 2023 metų pabaigos papildomai priimti per 100 naujų darbuotojų ir jų skaičių padidinti iki 400, skelbia įmonė.

Pasak „Hella Lithuania” vykdomojo direktoriaus Maximo Zakletskio (Maksimo Zakleckio), Prancūzijos automobilių dalių tiekėjai „Faurecia“ metų pradžioje nupirkus 80 proc. elektronikos komponentų gamintojos iš Vokietijos „Hella“ akcijų, naujai sukurta „Forvia“ įmonė planuoja pasaulinę plėtrą, o tai reiškia ir atitinkamus pajėgumų didinimus, darbo vietų kūrimą ir Lietuvoje.

„Hella Lithuania“ gaminami komponentai papildo „Faurecia“ produktų asortimentą, taigi, padalinys Lietuvoje turės itin svarbų vaidmenį pasauliniame „Forvia“ tinkle“, – pranešime sakė M. Zakletskis.

„Sodros“ duomenimis, šiuo metu gamykloje dirba 293 darbuotojai.

Šiemet įmonė baigė antrąją savo plėtros dalį – išplėtė gamybinės ir sandėliavimo patalpas, įrengė 1 tūkst. kv. metrų laboratoriją, padidino administracinį pastatą, praplėtė automobilių stovėjimo ir privažiavimo vietas.

Pernai bendras gamyklos plotas buvo padidintas daugiau nei du kartus – nuo ​​10 tūkst. iki 22 tūkst. kv. metrų, o gamykla kartu su socialinėmis erdvėmis dabar jau užima apie pusę 89 tūkst. kv. m viso turimo sklypo Kauno LEZ.

Kauno LEZ „Hella“ gamyklą atidarė 2018 metų rugsėjį. Kompanija tuomet skelbė apie planus per artimiausius kelerius metus investuoti keliasdešimt milijonų eurų į plėtrą ir sukurti 250 naujų darbo vietų.

    Komentarai