Top Baneris

„Hanner“ Rygoje investuos dar 25 mln. eurų

2016 rugpjūčio 17 d.
„Hanner“ vizual.
„Hanner“ vizual.

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Hanner“ Rygoje pradeda projekto „Jauna Teika“ trečiojo etapo darbus: trijuose A klasės energinio efektyvumo daugiabučiuose namuose bus įrengta 360 butų. Pirmasis daugiabutis turėtų būti užbaigtas kitų metų viduryje, likusieji du – 2018 metais. Iš viso į „Jauna Teika“ kvartalo plėtrą šiame etape bus investuota 25 mln. eurų.

Bendrovė „Hanner“ projektą „Jauna Teika“ plėtoja kone dešimtmetį, į šį kvartalą jau investuota 64 mln. eurų. Kvartale pastatyta 18.600 kv. metrų biuro patalpų ir 436 butai. Užbaigus trečiąjį projekto etapą, minėtas gyvenamųjų namų kvartalas bus vienas didžiausių visoje Rygoje – pirkėjai galės rinktis iš beveik 800 butų.

Bendrovės „Hanner“ valdybos pirmininko Arvydo Avulio teigimu, sprendimą tęsti šio projekto plėtrą paskatino aktyvus pirkėjų domėjimasis „Jauna Teika“ kvartalu.

Kvartalas „Jauna teika“ yra patrauklioje Rygos vietoje, kur puikiai dera ir biurai, ir gyvenamieji namai. Šiuo metu beveik visi butai „Jauna Teika“ kvartale yra parduoti, išnuomotas praktiškai visas biurų plotas. Paklausa ir susidomėjimas šiuo projektu rinkoje yra pakankamai didelis, dėl to priėmėme sprendimą tęsti šio projekto vystymą ir investicijas“, – teigia A. Avulis.

„Jauna Teika“ projektas plėtojamas 6,7 hektaro ploto sklype ir bus užbaigtas ketvirtuoju etapu, kurio metu bus pastatyta apie 40 tūkst. kvadratinių metrų biurų ir komercinių patalpų.

hanner investicijos ryga 1 1

Pagal „Hanner“ inf.

Komentarai