Top Baneris

Greta Kauno Vienybės aikštės – biurų pastatų kompleksas

2018 balandžio 11 d.
„Business Leaders Center“
„Business Leaders Center“ vizual.
Pasidalykite straipsniu

Kitąmet Kaune pradės veikti unikalios koncepcijos verslo centras „Business Leaders Center“. Projektą vysto SBA koncerno nekilnojamojo turto inovacijų bendrovė „Urban Inventors“, kuri į verslo centrą investuos 20 mln. eurų. Kuriamų erdvių unikalumas bus išskirtinė šio verslo centro darbuotojams kuriama ekosistema, kurią formuos verslo viešbutis, įprastos nuomos paslaugos biurai, kūrybinis klasteris, konferencijų centras, sporto ir laisvalaikio zonos, medicinos paslaugų klasteris.

„Business Leaders Center“ sudarys 4 skirtingi pastatai. Verslo erdvių nuomininkai galės rinktis ir vienos darbo vietos nuomą „Verslo viešbutyje“, ir 70–300 kvadratinių metrų VIP biurą su išskirtine Kauno panorama už lango, ir lanksčiai planuojamas įprastinės nuomos paslaugos patalpas pagal pageidaujamus kvadratinius metrus. Dar vienas verslo centro išskirtinumas – 1000 kvadratinių metrų stogo terasa ir restoranas 12 aukšte, iš kurio atsivers įspūdingi Kauno senamiesčio vaizdai. Tai bus didžiausias biurų pastatas Kaune – nuomos plotas sieks apie 14 tūkst. kvadratinių metrų, čia iš viso galės įsikurti apie 2000 darbuotojų.

„Business Leaders Center“ vizual.

„Šiuo metu tai bus Baltijos šalyse analogų neturintis verslo centras, kuris kuriamas pagal šiuolaikinio darbuotojo gyvenimo ritmą ir poreikius. Centre bus patogu dirbti, be to, siekiame kurti bendruomenę, kur dalijamasi žiniomis, kur veikia savita ekosistema. „Urban Inventors“ visada vadovaujasi filosofija pirmiausiai galvoti apie pastate būsiančius žmones, o „Business Leaders Center“ bus ryškiausias to pavyzdys. Čia sukursime erdves, kurios skatintų susitikti, bendradarbiauti ir įkvėptų kurti kasdien,“ – apie naują verslo centrą pasakoja „Urban Inventors“ generalinis direktorius Lionginas Šepetys.

Verslo centro darbuotojai galės naudotis 2 aukštų požemine automobilių stovėjimo aikštele. Prie centro veiks automobilių ir dviračių dalinimosi paslaugos, bus elektromobilių įkrovimo aikštelė. Pastatas turės A energinio naudingumo klasę.

„Business Leaders Center“ vizual.

Verslo centras įsikūręs K. Donelaičio ir V. Putvinskio gatvių sankryžoje, greta Vienybės aikštės, todėl „Business Leaders Center“ darbuotojai galės patogiai dirbti ir aikštėje, kur veiks bevielis internetas, arba rinktis kūrybinio klasterio erdves. Aikštėje bus sukurta ir turiningo poilsio erdvė: veiks interaktyvūs fontanai, vyks koncertai, bendruomenės renginiai ir konferencijos, bus rodomas kinas po atviru dangumi.

„Business Leaders Center“ architektai yra bendrovė „Giedraitis ir architektai“. Įspūdingų pastatų atriumų dizaino autoriai – vokiečių architektų biuras „3Deluxe“.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video