Top Baneris

Gražėja du Kauno parkai

2017 rugpjūčio 4 d.
Dainavos parką planuojama atnaujinti iki lapkričio mėnesio pabaigos. Kauno savivaldybės nuotr.
Dainavos parką planuojama atnaujinti iki lapkričio mėnesio pabaigos. Kauno savivaldybės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Iki Dainavos parko rekonstrukcijos pabaigos lieka mažiau nei 4 mėnesiai, pranešė Kauno savivaldybė. Tarp V. Krėvės prospekto ir Partizanų gatvės įsikūrusį parką planuojama atnaujinti iki lapkričio mėnesio pabaigos.

3,8 ha ploto rekreacinėje erdvėje šiuo metu formuojami būsimi pėsčiųjų ir dviračių takai, dedami bortai jiems sutvirtinti. Asfaltavimo darbai numatyti antroje rugpjūčio mėnesio pusėje. Kiek vėliau bus sutvarkyta visa aplinka – atvežta juodžemio, pasėta veja ir pasodinti želdiniai.

Parke taip pat supiltos nedidelės dirbtinės kalvos, pagyvinančios bendrą parko vaizdą. Lankytojų patogumui bus pastatyti du biotualetai, naujos šiukšliadėžės, įrengtos trys pavėsinės su lauko baldais – suolais ir stalais.

Po kiekvienos pavėsinės stogu pasislėpti nuo lietaus ar saulės galės iki 30 žmonių. Pavėsinėse numatyti 6 ilgi suolai, išdėstyti po stogu, pasukti skirtingais kampais, kad poilsiautojai galėtų mėgautis vaizdu į vandens tvenkinį ir fontaną jame.

„Modernių ir šiuolaikiškų parkų kauniečiai laukė kelis dešimtmečius. Sutvarkę Dainavos ir Kalniečių parkus, persikelsime į Draugystės, Santakos bei kitas poilsio ir laisvalaikio erdves. Norime jas paversti jaukiomis ir saugiomis vietomis, kuriose kiekvienas atrastų mėgstamos veiklos“, – teigė Kauno miesto tarybos Sporto, turizmo ir laisvalaikio komiteto pirmininkas Andrius Palionis.

Kalniečių parke darbai irgi juda panašiu tempu: pastatytos pavėsinės, asfaltavimui ruošiami takai ir sporto aikštelės. Daugiau informacijos apie parkų atnaujinimą Kaune galima rasti http://parkai.kaunas.lt


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video