Top Baneris

„Girstučio“ transformacija: baseinas, tapęs moderniu sporto ir pramogų centru

2016 lapkričio 28 d.
Pasidalykite straipsniu

Kauno miesto savivaldybės koncesijos konkursą 10 metų valdyti sporto ir pramogų centrą „Girstutis“ 2015 metų spalį laimėjusi bendrovė „Sporto infrastruktūra“ giriasi sukūrusi modernų, plačiajai visuomenei skirtą sporto ir pramogų centrą, o į naujų paslaugų teikimą ir tobulinimą, infrastruktūros gerinimą, naujų erdvių įveiklinimą iki šiol jau investavo apie 200 tūkst. eurų.

„Girstučio“ kompleksą sudaro 3 baseinai (50 metrų ir 25 metrų ilgio bei pramoginis su čiuožyklomis), 4 masažinės vonios, 4 pirtys (sauna, infraraudonųjų spindulių, garinė ir aromaterapinė), saugi mažųjų vandens zona su fontanu, treniruoklių salė, grupinių užsiėmimų salės, masažo kabinetas.

„Girstučio“ kompleksas yra įvardijamas kaip geras sėkmingo viešosios ir privačiosios partnerystės pavyzdys. Per kiek daugiau nei metus lankytojų skaičius komplekse išaugo keletą kartų, tačiau verslininkai žada ir toliau tobulinti esamas bei pasiūlyti naujų paslaugų.

Pastate, kuriame iki tol buvo teikiamos tik su baseinu ir plaukimu susijusios paslaugos, lankytojams pasiūlytos dvi grupinių užsiėmimų ir treniruoklių salės, masažo, maitinimo paslaugos ir daug kitų, su aktyvia fizine veikla, pramogomis, laisvalaikiu, grožiu susijusių paslaugų.

Įmonės planuose – kuo daugiau paslaugų vienoje vietoje, susijusių su sveikatinimu, poilsio, pramogomis, grožiu. Ateityje planuojamas soliariumas, sporto reikmenų parduotuvė, vaikų užimtumo erdvė.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video