Top Baneris

GEZE siekia dar labiau įtvirtinti pozicijas Lietuvoje

2020 vasario 5 d.
GEZE
GEZE nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Jei statybos produktų tiekėjai nori veikti sėkmingai, jie privalo puikiai išmanyti vietines rinkos tendencijas, teisės aktų reikalavimus ir žinoti apie būsimus projektus. Būtent tuo remiasi bendrovė GEZE, siekianti kompetenciją stiprinti kasdien. Kadangi tai – tarptautinė organizacija, turinti solidų inžinierių ir produktų specialistų tinklą, Baltijos rinkos gali pasikliauti ne tik vietiniais GEZE ekspertais, bet ir žiniomis, kurias bendrovė yra sukaupusi per visą pasaulį.

GEZE produktų portfelis, į kurį įeina išmanieji langų ir durų sprendimai, klientams Lietuvoje yra pasiekiamas jau ilgai. Mechaniniai itin kokybiški durų uždarytuvai, gaminami Vokietijoje, čia yra pelnytai sulaukę pripažinimo. Bendrovės gaminiuose naujovės puikiai dera su kokybe, o GEZE produktų pelnyti apdovanojimai patvirtina jos, kaip vienos iš rinkos lyderių, pozicijas. Pastaruoju metu GEZE visose pasaulio rinkose itin daug dėmesio skiria išmaniosioms pastatų technologijoms, sutelktoms į statybos pramonės ateitį.

„Bendrovei GEZE yra labai svarbu būti šalia klientų. Todėl puikiai suprantame, kad privalome koncentruotis į konkrečią valstybę, nustatyti jai tinkamą produktų pasiūlą ir verslo strategiją, atitinkančią būtent šios valstybės aplinką“, – sako Baltijos valstybių zonos pardavimo vadovas Patrikas Larssonas.

Baltijos valstybėse GEZE jau dalyvauja daugelyje itin įdomių statybos projektų, taip pat teikia konsultavimo ir techninės ekspertizės paslaugas visoms su statybos procesu susijusioms suinteresuotoms šalims. „Tam, kad užtikrintume geriausią įmanomą techninę pagalbą, kokią tik gali suteikti vietiniai GEZE inžinieriai, visada siekiame į projektą įsitraukti nuo pat pradžių, – teigia Patrikas Larssonas. – Nors vietoje mums atstovauja produktų ekspertai, nepaprastai džiaugiamės galimybėmis bendradarbiauti su vietos partneriais, įgyvendinančiais projektus ir užsiimančiais įrengimu. Kadangi GEZE turi stiprų tinklą ir netoliese esančius kolegas Šiaurės šalyse bei Vokietijoje, visada esame pasirengę padėti prie bet kurio projekto dirbančioms vietos komandoms.“

GEZE

GEZE siekia daryti viską, kad vietiniuose projektuose klientai gautų maksimalią pagalbą jau nuo pat planavimo etapo. Todėl GEZE nemokamai teikia lanksčius BIM durų objektus architektams, konstruktoriams ir visiems kitiems projektuose dalyvaujantiems specialistams. Šie objektai yra pritaikyti pagal konkrečius architekto pageidavimus, jie realizuojami taip, kad atitiktų projekto poreikius. Kadangi BIM sprendimai paruošti iš anksto, GEZE būsimiems projektams paramą gali užtikrinti visiškai.

„Turime ne tik puikius produktus, bet ir kompetenciją ir įrankius, reikalingus padėti mūsų partneriams bei klientams. Matome, kad naujuose projektuose vis dažniau yra pageidaujami geriau prieinami, tvarūs ir išmaniai automatizuojami sprendimai. Įgyvendinti šiuos pageidavimus bendrovė GEZE yra visiškai pasiruošusi“, – sako Patrikas Larssonas.

GEZE

 

 

 

RĖMĖJO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video