Top Baneris

Geriausias rekreacinis objektas – Nidos meno kolonija

2017 rugsėjo 11 d.
Nidos meno kolonija. nidacolony.lt nuotr.
Nidos meno kolonija. nidacolony.lt nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Nuo 2003-ųjų gyvuojanti tradicija kasmet išrinkti geriausią rekreacinės architektūros kūrinį pratęsta ir šiemet. Šiųmetėse „Zavišinėse“ geriausiu 2016 metų rekreacinės architektūros kūriniu paskelbta VDA Nidos meno kolonija (architektai Tomas Petreikis, Gustė Kančaitė, šviesios atminties architektas Algimantas Kančas ir Gytautė Gružauskaitė).

Konkurso nugalėtojui įteiktas autorinis skulptoriaus kūrinys.

Už gyvenimo nuopelnus rekreacinės architektūros srityje apdovanojimą atsiėmė Lietuvos kraštovaizdžio architektų sąjungos pirmininkas Alvydas Mituzas.

Pateiktus ir atrinktus kūrinius vertino bei nugalėtoją išrinko vertinimo komisija, kurią sudarė 5 nariai – LAS ir A. Zavišos fondo atstovų bei ankstesnių „Geriausias metų rekreacinės architektūros kūrinys“ konkursų laureatai.

Primename, kad pernai geriausiu rekreacinės architektūros kūriniu paskelbtas poilsio ir vandens sporto centras pastatytas Zaraso ežero Didžiojoje saloje. Sporto centre įrengta irklavimo bazė su treniruočių sale, baidarių saugykla ir kavine. Paplūdimio pastate taip pat veikia informacinis centras, medicinos ir nuomos punktai, kavinė, patalpos gelbėtojams.

Architektai Tomas Petreikis ir Gustė Kančaitė.

Architektai Tomas Petreikis ir Gustė Kančaitė.

Parengta pagal SA.lt ir A. Zavišos fondo inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video