Top Baneris

Geriausia investicija siekiantiems komforto namuose: japoniški šilumos siurbliai „Daikin Altherma“ – ir šiluma, ir vėsa jūsų namuose

2024 balandžio 24 d.
INDUSTEK silumos siurblys
Pasidalykite straipsniu

Jau daugelį metų „Daikin“ pirmauja ir diktuoja tendencijas šilumos siurblių technologijų srityje. „Daikin Altherma“ sprendimai padeda namų ūkiams tvarkytis su žiemos šalčiais ir vasaros kaitra.  Bene populiariausi Lietuvoje yra universalieji „Daikin Altherma“ oras-vanduo šilumos siurbliai. Šis šildymo ir mikroklimato valdymo sprendimas žengia koja kojon kartu su dujiniais katilais populiarumo atžvilgiu. 

Kodėl šilumos siurblys toks efektyvus?

Šilumos siurbliai yra daug efektyvesni nei jūsų standartinė šildymo sistema. Už kiekvieną šilumos siurbliui maitinti naudojamą elektros kilovatvalandę (kWh) jis pagamins vidutiniškai apie 3,3 kWh šilumos. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori sumažinti anglies dvideginio išmetimą.

Šilumos siurbliai gali ne tik šildyti jūsų namus, bet ir vandenį, naudodami integruotas sistemas. Tai gali sumažinti jūsų vandens šildymo sąskaitas 25–50 %. Taip pat šilumos siurbliai dažniausiai naudojami kaip oro kondicionieriai. Vasarą procesas yra tiesiog atvirkštinis – šiltas oras pašalinamas iš jūsų namų.

„Daikin“ šilumos siurbliai yra iki keturių kartų efektyvesni nei dujas naudojančios sistemos, nes trys ketvirtadaliai šildymui sunaudojamos energijos gaunama nemokamai iš lauko oro, o elektros energijos sunaudoja tik ketvirtadalį.

Įrenginys, kuris gali šildyti ir vėsinti?

Mąstydami apie patalpų šildymą arba vėsinimą, dauguma galvoja apie du visiškai nesusijusius sprendimus. Tačiau „Daikin Altherma“ šilumos siurbliai gali patenkinti abu šiuos poreikius.

INDUSTEK silumos siurbliai 2

„Dažnai mūsų klientai kiek nustemba, kad „Daikin Altherma“ šilumos siurbliai geba tiek vėsinti, tiek šildyti orą bei vandenį bet kuriuo metų laiku. „Daikin Altherma“ oras-vanduo ir kiti šilumos siurbliai yra varomi iš atsinaujinančių energijos šaltinių gaunama energija, todėl yra laikomi vieni tvariausių namo šildymo sprendimų. Tačiau prireikus, šie šilumos siurbliai geba pasinaudoti atvirkštiniu įprastu šilumos siurblio veikimo principu, kas leidžia itin efektyviai atvėsinti namų patalpas bei vandenį.

Dar vienas „Daikin Altherma“ šilumos siurblių privalumas yra tas, kad jie veikia labai tyliai, todėl idealiai tinka namams, kuriuose triukšmo lygis turi būti minimalus. Jeigu auginate vaikus, labai vertinate ramybę ir norite kuo didesnio komforto šildymo arba vasaros karščių sezono įkarštyje, šiuos įrenginius rinktis tikrai verta. Vidutinis garso slėgio lygis vidutiniu darbo režimu neturėtų viršyti 28 dB(A). Net ir įjungus maksimalų režimą, triukšmas nėra toks didelis, kaip senos kartos įrenginių.

Investicija į komfortą ir geras sąlygas ištisus metus

INDUSTEK silumos siurbliai

„Galia, efektyvumas, pažangumas, inovatyvios funkcijos – visa tai nieko nereiškia, jeigu jų nepavyksta pažaboti ir pritaikyti kasdieniam naudojimui. Laimei, visas „Daikin Altherma“ šilumos siurblių inovacijas ir galimybes įmanoma pajausti kiekvienuose namuose. Tai lemia protingas ir tinkamai suprojektuotas šilumos siurblių dizainas, vartotojui patogus valdymas bei modernių technologijų pritaikymas“, – dalijasi INDUSTEK UAB ekspertas.

Pačių „Daikin Altherma“ šilumos siurblių išvaizda yra elegantiška bei apdovanota ekspertų ir vartotojų ne vienu titulu. Dėl šios priežasties „Daikin“ šilumos siurblius pavyks įrengti kiekvienuose namuose be didelių nuostolių estetine prasme. Aukštatemperatūrių arba žematemperatūrių šilumos siurblių oras-vanduo vidiniai blokai gali būti montuojami ant grindų arba ant sienos, priklausomai nuo jūsų patalpų ir poreikių.

Pastatytas ant grindų šis įrenginys neužims nė pusės kvadratinio metro grindų ploto, o integruotas 180 arba 230 l tūrio vandens šildytuvas išspręs ir šilto vandens klausimus. Modernus šilumos siurblys gali būti valdomas ir nuotoliniu būdu. Jums nereikia būti prie paties šilumos siurblio, pakanka paspausti vieną ar kitą mygtuką ir oro sąlygos kaipmat ima keistis. Jeigu šildymas grindinis, tuomet energijos sąnaudos šildant su oras-vanduo arba gruntas-vanduo sistema bus dar mažesnės nei įprastai.

INDUSTEK UAB padeda rasti optimalų sprendimą kiekvienam namui ar komerciniam pastatui jau virš 25 metų, todėl Lietuvos gyventojai paprastai pamiršta rūpesčius dėl per didelių karščių ar šalčių namuose. Daugiau apie šiuos produktus bei ypatingus pasiūlymus rasite www.industek.lt


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video