Top Baneris

„Geberit“ saugo Jūsų saldų miegą

2019 balandžio 9 d.
„Geberit“

Norint užtikrinti gerą garso izoliaciją, sprendimus privalu priimti dar projektavimo stadijoje ir suderinti juos su architektais, santechnikos inžinieriais, montuotojais. Vyrauja klaidinga nuomonė, kad santechnikos sistemų garso izoliacija yra brangi ir neverta dėmesio. Tačiau jei su projektu dirba asmenys, išmanantys akustiką ir teisinius reikalavimus, jie net neabejodami sieks pastatyti pastatą su optimizuota garso izoliacija. Pranašumai akivaizdūs – pavyzdžiui, jeigu viešbutyje tylu, vadinasi, svečiai yra patenkinti, tai reiškia, kad investicijos į viešbučio turtą ir vei klą yra saugios.

„Geberit“ sujungia dalykus, kuriems lemta būti kartu

Šiuos klausimus reglamentuoja standartai, kurie ateityje bus taikomi vis daugiau ES šalių. Šie standartai, pavyzdžiui, DIN 4109, nustato triukšmo ribas ir minimalius garso izoliacijos reikalavimus pastatuose. Šalyse, kuriose neprivaloma laikytis šio standarto, pastato savininkas gali susitarti dėl šių reikalavimų įgyvendinimo, taip užtikrindamas svečių komfortą ir ilgalaikę pastato vertę.

„Geberit“ siūlo tris mažatriukšmes nuotekų sistemas: „Geberit Silent-PP“, „Geberit Silent-db20“ ir „Geberit Silent-Pro“. Jas galima derinti tarpusavyje. Daugiaaukščiuose gyvenamuosiuose pastatuose pasiteisino „Silent-PP“ sistema kaip itin optimalus būdas prijungti sanitarinius prietaisus (praustuvus, dušus, WC puodus) prie nuotekų magistralinių vamzdynų, o tarpusavyje derindami „Silent-db20“ ir „Silent-Pro sistemas“ santechnikai gali pasiekti itin aukštus akustinius pastato rezultatus.

„Geberit“ specialistai nuo 1999 m. tobulino žinias ir kaupė praktinę patirtį akustikos srityje Šveicarijos ir kitų šalių laboratorijose. „Geberit“ nuotekų vamzdynų sistemų „Silent-PP, „Silent-db20“ ir „Silent-Pro“ izoliacinės savybės yra nuodugniai testuojamos specialioje akustikos laboratorijoje realiomis montavimo sąlygomis vadovaujantis norma DIN 4109.

Testai atliekami montuojant vamzdynus skirtingose statybinėse konstrukcijose, pavyzdžiui, mūro sienose, gipso kartono pertvarose.

„Geberit“ ekspertai taiko realius matavimo metodus, kad kiekvienu konkrečiu atveju tiksliai nustatytų garso izoliacijos lygius.

Patirtis – klientams

„Geberit Silent-PP“ vamzdynų sistema puikiai tinka tada, kai reikia greitai ir efektyviai įrengti pastato nuotekų sistemą su optimizuota garso izoliacija. Sistema išsiskiria trimis svarbiausiomis savybėmis.

Optimizuotos hidraulinės charakteristikos: dėl optimizuotų hidraulinių savybių vamzdžiai užtikrina didesnį pralaidumą esant mažesniam skersmeniui. Taip sumažinamas magistralinės šachtos dydis, o tai lemia mažesnes statybos sąnaudas ir sukuria daugiau naudingos gyvenamosios erdvės.

Optimizuota garso izoliacija: padidintas vamzdyno pralaidumas leidžia sumažinti keliamo triukšmo lygį. „Geberit Silent-PP“ movinio vamzdžių sujungimo nuotekų sistema puikiai tinka magistraliniams nuotekų stovams ir akustiškai optimizuotoms nuotekų atšakoms kiekviename pastato aukšte įrengti.

Ekonomiškumas: dėl mažo temperatūrinio plėtimosi montuojant nereikia naudoti kompensacinių movų. Tvirti, mineralais sustiprinti trijų sluoksnių vamzdžiai yra dalinai atsparūs ultravioletinių spindulių poveikiui, todėl gali būti sandėliuojami lauke.

geberit logo
 RĖMĖJO TURINYS 

PAA
PAA
Komentarai