Top Baneris

GEALAN inovacijos – tvarumas, efektyvumas ir komfortas

2019 gruodžio 10 d.
Gealan
GEALAN - modernios langų ir durų profilio sistemos
Pasidalykite straipsniu

Plastikinių langų ir durų profilių sistemų gamintojas GEALAN rinkai nuolat pažeria naujovių ir sparčiai atliepia technologijų bei kintančio gyvenimo būdo lemiamus poreikius. Pažangūs plastikinių langų ir durų sprendimai užtikrina patogų langų ir durų valdymą, didesnį natūralios šviesos srautą patalpoms, optimalų erdvės išnaudojimą, vidaus ploto taupymą, išmanius vėdinimo ypatumus bei pavydėtiną energinį efektyvumą.

Nauja langų varstymo patirtis

Privačiuose būstuose, viešosiose įstaigose esa­me įpratę matyti atveriamus langus. Neretam, gy­venančiam ar dirbančiam erdvės stokojančioje patalpoje, tai tampa iššūkiu, nes suponuoja ne tik patalpos interjerą, bet ir atima nemažai erdvės. Atliepdama į tokius poreikius bei siekdama di­džiausio patogumo GEALAN pristatė stumdomą sistemą GEALAN-SMOOVIO®, pasižyminčią pa­vydėtinu sandarumu ir neįtikėtinai lengvu valdy­mu. Ši inovacija suteiks galimybę optimaliai iš­naudoti visą erdvę iki pat lango ar durų. Netinkamo naudojimo padeda išvengti unikali uždarymo technologija bei specialios ratukų sis­temos, drauge garantuodamos ir itin lengvą lango valdymą. GEALAN atveria naują kompaktiškų ir įvairiems poreikiams skirtų stumdomų sprendimų segmentą. Dėl lengvo ir paprasto valdymo tokios stumdomos langų ir durų sistemos tinka ir viešos paskirties objektams, kur dažnai keičiasi vartoto­jai ir kur tiesiog nepatogu naudotis sudėtingais varstomais ar stumdomais sprendimais. Siauras sistemos rėmo plotis leidžia šią sistemą naudoti ir renovuojant istorinio paveldo pastatus.

gealan 2 1

Sandarumo aspektas

Kalbėdami apie langus visada paminime sanda­rumo aspektą, mat jis – vienas reikšmingiausių ko­kybiško lango kriterijų. Šiame kontekste GEALAN taip pat įgyvendino savo tikslą – visu perimetru ei­nantis sandarinimo kontūras garantuoja ypatingą uždaryto lango sandarumą bei maksimaliai apsaugo nuo neigiamų lauko veiksnių. San­darumo aspektas pabrėžiamas kalbant apie GEALAN-SMOOVIO® sistemą, kuri dėl konstruk­ciją visu perimetru dengiančios tarpinės sukuria maksimalų sandarumą, o komfortas patalpose garantuotas net smarkių audrų, vėjų metu ar ant lango lyjant itin stipriam lietui.

Tinkamumas energiškai efektyviems būstams

Vis daugiau dėmesio skiriant energinei sta­tinių klasei ieškoma inovatyvių, pažangių ir statybos techninį reglamentą atitinkančių sprendimų. Tad GEALAN siūlo analogų mūsų šalies plastikinių langų rinkoje neturinčią sis­temą GEALAN-KUBUS®, kurios šilumos lai­dumo koeficientas neįtikėtinai mažas – net iki 0,68 W/(m²K). Pagal naujausius 2019-ųjų vasa­rio mėnesį sušvelnintus statybos techninio reglamento reikalavimus nuo 2021 m. gyvenamie­siems A++ energinės klasės pastatams langų šilumos laidumo koeficientas Uw turės būti ly­gus arba mažesnis nei 0,8 W/(m²K). Verta paminėti, kad ši pažangi sistema ne­apsiriboja puikiu energiniu efektyvumu. Dėl ele­gantiškesnių, subtilesnių rėmų ir didesnio stiklo ploto ji užtikrina kur kas didesnį natūralios švie­sos srautą į patalpas. Iš pirmo žvilgsnio sistemą nesunku palaikyti berėme, mat tokį įspūdį kuria itin siaura matoma rėmo dalis ir subtiliai paslėp­ta varčia.

Gealan

Natūralus vėdinimas ir maksimali garso izoliacija – suderinama!

Namai, biurai miestuose nuolat skendi triukšme, o piko metu – net chaose, todėl garso izoliacijai ke­liami labai aukšti reikalavimai. Praktika rodo, kad dažnai garso izoliaciją tenka paaukoti dėl patalpų vėdinimo. Bet tokią problemą jau galima pamirš­ti, nes GEALAN ir čia turi ką pasiūlyti tiems, kurie trokšta mėgautis natūralaus vėdinimo ir neprie­kaištingos garso izoliacijos tandemo teikiamais privalumais. Sistema HAFEN-CITY-FENSTER® su­jungia šiuos du, regis, sunkiai suderinamus as­pektus, negana to, duetą papildo dar ir moder­niais architektūriniais sprendimais.

Inovatyvūs vėdinimo sprendimai

Geram patalpų mikroklimatui reikšmingos įtakos turi ir vėdinimas. Atsižvelgdama į tai GEALAN į savo langų sistemas integravo pažangius vėdini­mo sprendimus ir sukūrė inovatyvią naujos kar­tos aktyvių bei pasyvių vėdinimo sprendimų liniją GEALAN-CAIRE®. Technologija suteiks galimybę praeityje palikti rūpestį dėl tinkamo patalpų vėdi­nimo – į išmaniųjų namų sistemą įdiegti savaime susireguliuojantys vėdinimo sprendimai suteiks maksimalų komfortą ir efektyvumą.

Unikalūs GEALAN-CAIRE ir HAFEN-CITY-FENSTER® sistemos sprendimai mūsų rinką pasieks pirmoje 2020 m. pusėje.

RĖMĖJO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video