Top Baneris

Gatvės menas pasiekė ir Kražius

2019 rugsėjo 12 d.
Gatvės menas
A. Širin nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Pačiame Kražių miestelio centre paskutinėmis vasaros dienomis atsirado įspūdingas gatvės meno piešinys. Menininkas Artur Širin, padedamas pastato savininko Valdo, per kelias dienas sukūrė šiuolaikišką kūrinį.

Kaip pasakoja menininkas, susisiekus su naujai įsikūrusios kavinės savininku ir sutapus abiejų vizijoms, buvo nuspręsta kartu šį piešinį padovanoti istoriniam Kražių miesteliui.

Be piešinio, buvo atnaujintas ir ilgą laiką stovėjęs apleistas pastato fasadas, šalia išklotos trinkelės. A. Širin, jau penkiolika metų nagrinėjantis miesto, žmonių mieste, santykių, pop kultūros temas. Jo darbams būdinga technologiniai, augalų, gyvūnų motyvai, įvairūs personažai, gatvės stilius. Kūriniai pasižymi ryškiomis spalvomis, aiškia linija. Šis piešinys ne išimtis.

Kaip apibūdina pats menininkas, „Data harvest“ („Derliaus rinkimas“) turi dvejopą prasmę – derliaus (vaisių bei uogų) rinkimas, kas yra įprasta kaimo vietovei. Gilesnė mintis yra, jog mes, tie socialinių tinklų vartotojai, yra tas „derlius“ didžiosioms internetinėms kompanijoms. Akylesni žiūrovai tarp piešinio detalių pastebės ir pagrindinių socialinių tinklų logotipų užuominas.

A. Širin nuotr.

A. Širin nuotr.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video