Top Baneris

Gamyklai parinktos kokybiškos grindų ir lauko dangos

2020 birželio 30 d.
DSC00680
Organizatorių nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Projektuodami tiek gamyklos vidaus erdves, tiek vidaus kiemelius architektai vadovavosi vadinamuoju korporatyviniu stiliaus vadovu („brandbook“) bei aukštais kokybės standartais. Nors pasirinkimą ribojo spalvinė paletė – dauguma dangų turėjo būti pilkos arba baltos spalvos, – naudojamos įvairių tekstūrų ir formatų dangos padėjo išvengti monotonijos. Bendroms erdvėms parinktos didelio formato akmens masės plytelės, PVC ritininės ir kiliminės dangos, kurias „Continental“ gamyklai tiekė įmonė „Vaineta“.

Kokybiškų grindų dangų įvairovė ne tik vizualiai atskiria bendras ir labiau uždaras erdves, bet ir suteikia galimybę jas lengvai prižiūrėti bei valyti, kas ypač aktualu laikantis aukštų švaros ir higienos reikalavimų. Neatsitiktinai koridoriams bei gamybos, sanitarinėms patalpoms buvo parinktos italų gamintojo „Casalgrande padana“, užimančio pirmaujančias pozicijas Italijos rinkoje, akmens masės plytelės. Jų yra įvairių spalvų ir atspalvių, jos patvarios ir ilgaamžiškos, o faktūrų bei formatų įvairovė suteikia galimybę įgyvendinti pačius įvairiausius sumanymus bei išgauti originalius piešinius.

Darbo patalpoms, kabinetams ir pasitarimų kambariams architektai naudojo pasaulinio kiliminių plytelių gamybos lyderio olandų gamintojo „Interface“ kilimines plyteles. „Interface“ produktai pripažinti ir ypač mėgstami dėl išskirtinio dizaino, nepriekaištingos kokybės, pritaikymo galimybių, funkcionalumo. Kai kurioms antro aukšto patalpoms pasirinkta ir švedų gamintojo „Tarkett“ aukščiausios klasės akustinė bei ypač tvirta heterogeninė (daugiasluoksnė) PVC danga „Tapiflex platinium 100/salt-pepper-medium-grey“ bei heterogeninė vinilinė grindų danga „Acczent excellence meteor 70“. Tai – higieniškos, lengvai prižiūrimos, ilgaamžiškos ir patvarios grindų dangos.

Vidaus kiemelių ir teritorijos apdailai aplink „Continental“ gamyklos pastatą įmonė „Vaineta“ tiekė didelio formato – 50 x 100 cm ir 6 cm storio vienspalves (šviesiai pilkas) granito plokštes bei mažesnes, 7 x 7 cm granito trinkeles iš Alpendurados regiono Portugalijoje, išsiskiriančias itin aukštais kokybės parametrais.

 

UAB „Vaineta ir partneriai“, www.vaineta.lt, Salonai: Savanorių pr. 176, LT – 44150 Kaunas, J. Basanavičiaus g. 25A, LT-03108, Vilnius

Tel. + 370 37 33 3331, + 370 686 47 108, faks. + 370 37 33 7332

RĖMĖJO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video